Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hihetoek ezek a cikkek melyekb...

Hihetoek ezek a cikkek melyekben az all, h 2 het alatt 10 kilo, vagy 3 het alatt 9 kilot fogyunk a vizdieta sefitsegevel?

Figyelt kérdés

A viztol valoban fogyunk, ha tobb vizet iszunk es kevesebbet eszunk?

Es a cikkek iazak? Lehet hinni nekik?


jún. 24. 18:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%

Akikről te beszélsz, hogy annyikat fogytak, azok erősen ödémásak voltak a nagy túlsúly miatt! Es az ment le! Nem a háj.

Ilyen nincs, hogy ha nagyon minimalizálod az evèst 20 kilót fogysz egy hónap alatt, vagy amennyit te eldöntöttél, hogy fogyni fogsz!

0 anatómai es biokémiai ismeretek!

jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ja annyi még, én nem egy hetet írtam… Másrészt, én a kg-ról beszéltem nem konkrétan zsírról. Nem csak zsír, hanem izom is épül le ilyenkor, de a “nem egészséges” alatt ezt is lehetett érteni többek között.
jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
26%
200 kg súly nál persze van sok víz bennük. 100-130 körül viszont nem jellemző már megbocsáss.
jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
21%

“0 anatómai es biokémiai ismeretek”

neked van 0 szövegértés. Eleve a kérdés a súlyra vonatkozik. Ha mérlegre áll valaki és van rajta 10kg felesleg az nem kezd neki elemezni hogy az 5 kg zsír 3 kg víz meg bél tartartalom, meg stb. Azt nézi, hogy 10 kg plusz és a fogyás végén meg azt nézi 10kg mínusz.

jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
A kérdès nem az volt, hogy a kerdező aszalni szeretné magát és így fogyni, tudtommal!
jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
16%
Úgy ahogy hízni sem lehet egy hónap alatt 20 kilót, ugyanúgy fogyni sem!
jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
42%
Kamu az osszes
jún. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 kürtőskalácska ***** válasza:

5-ös kédező.

Csak nem az a cikk amiben azt írják hogy kaja előtt két vizet megiszok és bármit ehetek? :-)

Erről Justvidman csinált egy videót nézd meg!

jún. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
83%
Egyes emberek BÁRMIT elhisznek.
jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!