Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Testkepzavar vagy meg sok a...

Testkepzavar vagy meg sok a súlyom?

Figyelt kérdés

168cm és 55 kg vagyok 38as ruhákat hordok széles a csípőm és vastag a derekam oldalról nézve.


Gondoltam lefogyok 47 -50kgra de néztem a.bmi kalkulatort és aszerint az meg kevés mar nekem.



jún. 24. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem most pont jó vagy, de sok múlik a zsír-izom arányon. Ha kevés az izom, lehet hogy ilyen kis plöttyedt vagy és azért nem tetszel magadnak és akkor az nem testkép zavar. Sportolj. :)
jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a magassággal valahol 55 kiló környékén van az egészséges testsúly-tartomány alsó határa. 47-50 kilóra leesni nagyon rossz ötlet.
jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egészséges a súlyod. Még annak is az alja. Ne fogyj. És keress pszichologust
jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%
Ez teljesen jó súly. A szélesebb csípő alkati dolog, akkora a csont, az akkor sem lesz kisebb, ha ropira fogsz. Sportolj, hogy formás legyél és annyi.
jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez normális súly, normálisan vékony lehetsz. 38-as ruhaméret is normális, nem mini, de nem is nagy.

Biztosan nem vagy vastag ilyen adatokkal.

Sportolj, hogy jó formában legyél és ne kattanj rá ennyire a kilókra, meg a kinézetre. Ez csak egy dolog. Azért ennél több egy ember.

jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális a súlyod, nem kell fogynod
jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

168 centis vagyok, 49 kiló (beteg voltam és nem tudtam enni), alig várom, hgoy végre megint 53-55 legyek.


Most a csontjaim látszanak, előrehajolok és végigrajzolódik a gerincem , a bordáim, a csípőcsontom szinte kiszúrja a bőrt.

Nincsen mellem, nincsen seggem - gyakorlatilag egy 13-14 éves KISLÁNY nőiesebb, mint én.

jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a BMI nem pontos, én nekem azt írja, hogy normális a testsúlyom, a környezetem meg azt mondja, hogy túlsúlyos vagyok, igazuk van, van hasam, pufók az arcom, pont fogyókúrázok.


Ugyanígy az ellenkezője is lehet. 55 kg szerintem nem sok a magasságodhoz, sőt, a 47 kg meg katasztrofális lenne.

Azt se felejtsd el, hogy önmagunkat másképp látjuk, lehet most előadod hogy fogynod kéne, aztán látnánk és visszakérdeznénk, hogy hova.


Nekem volt ismerősöm, aki hasonló cipőben járt mint te, tök jó alakja volt, aztán egy ideig nem láttuk egymást és legközelebb azt hittem, hogy beteg lett, nem az volt az első reakcióm, hogy előnyös a fogyása, hanem az, hogy milyen betegsége lehet.


A hetes is írja, hogy nem jó, ha valaki csont és bőr, szerintem sem. Tényleg más az, hogy valaki nem tud hízni és más az, hogy valaki csontvázként érzi gyönyörűnek magát, az utóbbi esetben nem kell direkt fogyni, rohadt sok hátránya van a csontsoványságnak.


Azt se felejtsd el, hogy az ilyen felesleges és drasztikus fogyásoknak több problémája is lehet. Pl nem tudom hány éves vagy, dolgozol-e, de egy üzemorvos simán továbbküldhet vizsgálatokra.


Amikor egyszer én súlyt vesztettem, az üzemorvos rá is kérdezett, hogy mi az oka. Szerencsére nem csontsovány gebeként mentem oda, így megadta az alkalmast, de valószínűleg mehettem volna további vizsgálatokra az alkalmasért, ha csontsoványan odavánszorgok.

júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!