Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha "foltokban"...

Mit jelent az, ha "foltokban" fogyok? Tehetek ez ellen bármit?

Figyelt kérdés

Egy ideje fogyókúrázok, de inkább nevezném életmódváltásnak, aminek az eredménye a fogyás. Az étkezésre odafigyelek, és sportolok is, külön figyelmet szentelve a problémásabb területekre, ami nálam a fenék és a comb, mivel az egészség mellett azért formásodni is szeretnék. Az is zavart még, hogy a combom és fenekem elég narancsbőrös volt, és bár messze vagyok még a kitűzött céltól, azt hittem javulni fog, ha fogyok, de olyan, mintha csak rosszabb lenne.

A fenekem oldaláról kezdett eltűnni a zsír, ezért ha szembe állok van egy bemélyedés a csípőm környékén. Nemrég észrevettem, hogy a combom hátulján a fenekem alatt lett egy vízszintes bemélyedés, amitől csak még egyenetlenebbnek tűnik a bőröm.

Normális, hogy még a lábamról, fenekemről sem egyenletesen tűnik el a zsír, vagy én csinálok rosszul valamit?

Eddig kb 5 kg-ot fogytam, 161 cm 23/N



jún. 9. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Minden test más

A narancsbőrt meg a tiszta etkezes tudja halvanyitani. Semmi feldolgozott cucc pl keksz, no sugar hell ice coffe es tarsi hanem termeszetes dolgok

jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen jogos, idövel ki fog egyenlítödni, föleg, ha sportolsz közben.
jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem egyenletes a zsírvesztés, gondolom genetikus, akárcsak az hogy ki hova hízik jobban. Én pasi vagyok -17Kg-val és nekem meg az úszógumi megy le utoljára. De ezzel nem lehet mit kezdeni. Előbb utóbb lemegy.
jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
4-es A zsírleszívás a gyenge akaratú egyéneknek való, akikben sem erő sem kitartás nincs. Ráadásul ők nem fognak életmódot váltani, ugyanúgy visszahíznak majd, hiszen milyen egyszerűen le tudnak fogyni, csak azt hagyják ki hogy a plasztikai sebészek túlóráznak rajtuk...
jún. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#5 Nincs igazad: egyrészt ha 150 kilós egyén lefogy 70 kilóra, úgy fog lógni a hasán a bőr, mint az XL-es kabát az S-es méretű emberen. Másrészt én is 60 kiló vagyok és ahogy 3 írta, ettől még oldalsó úszógumijaim vannak, holott pl. a csuklóm hót vékony, elég gebe vagyok. A zsírszövet eltávolítása után meg azon a területen, ahol aránytalanul sok volt a zsír, nem lesz több...

Az a baj, hogy te csak egysíkúan gondolkodsz a témáról, nem veszel figyelembe számos más aspektust. Nyilván magadból indulsz ki...

jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

6-os: Akkor csak hogy tisztázzuk én vagyok a 3-as és a 5-ös is :) Nekem nem kell bemutatni mi a kitartás és a diéta.


Én a zsírleszívásról beszéltem és nem az utólagos plasztikáról (szövegértési feladat). Aki 150 kilóról 70-re fogy annak valószínűleg szüksége lesz plasztikára így is úgy is. De magát a fogyást azt ugye el lehet érni életmódváltással is. Ehhez meg elszántság és akarat kell, erről inkább ne nyissunk vitát.

Aki meg zsírleszívással oldja meg a fogyást az nem fog életmódot változtatni, viszont legalább elkölt egy valag pénzt. A következő meg majd a gyomorgyűrű lesz, mert az egyszerűbb.

jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké, hát, köszi a tippeket, én nem igen tervezek plasztikai sebészhez menni, szóval várom a természetes megszűnését a problémának.
jún. 11. 00:17
 8/9 anonim ***** válasza:

6 Csak gratulalni tudok neked, hogy az elso kommentemet, amire reagaltal, meg toroltetted is. Holott jogom van a zsirleszivasos velemenyemhez. Ha ennyire nem vagy kepes elviselni masnak a nezopontjat, akkor ne gyakorizz. Es mint irtam, ez nem csak az akaratgyengesegen mulik. Van, hogy valakinek aranytalanul sok egy adott helyen a zsirszovete, meg akkor is, ha mar hot vekony a teljes teste.

A minositgetest es a szemelyeskedest pedig fejezd be!

jún. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as megint olyat állítasz tényszerűen ami nettó hazugság. Senki posztját nem töröltettem, nem vagyok ennyire kicsinyes de a véleményem mellett kiállok. Veled ellentétben én már rég túlléptem ezen a dolgon. És megint nem én vagyok az aki beleáll másba... ha téged annyira érdekel ki törölte ki a posztodat és miért, keresd az adminokat,
jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!