Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utcán akikre első ránézésre...

Mad Max2 kérdése:

Az utcán akikre első ránézésre rámondja az átlag ember hogy, na ez nagyon kövér, nekik mennyi lehet a BMI indexe?

Figyelt kérdés
Magyarán mi az a súlyfelesleg amire már felfigyelsz az utcán, mert már annyira dúrvának tartod?

jún. 2. 20:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
4%

#10

Azért egy 150-160 centis hölgynél a 70 kg már eléggé sok. És rengeteg alacsony nő elhízott.


És, elsiklottál egy fontos információ mellett, ezt írtam, idézem "Aki minimum"!!!!!

jún. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem szerintem 32+, és nem az izmosabbakra gondolok, hanem akin látszik, hogy szinte csak zsírból áll. Én magam 27-es BMI körül vagyok, és megfelelő öltözködéssel elég jól el lehet rejteni a dolgokat. A sógorom BMI-je 30 körül van, de ha pólóban van rá se figyelek fel, hogy mennyire kövér.

Szóval nekem szerintem a 32 és felettiek, akik feltűnnek, főleg nyáron, amikor 90 kilós csajok is forrónaciban meg csőtopban járkálnak az utcán.

jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10%

#12 Na, az öltözködés is külön megér egy misét! :) Nem is csak a nőknél, bár nyilván őket éri több figyelem, de a férfiak is fel tudnak öltözni úgy, hogy ránézésre 10 kilóval nehezebbnek látszanak. Azok a két lábon járó feszülő sörhasak! Azok a trottyos nadrágok! Azok a pókhasak, hogy azt várod, mikor pattan ki belőle még hat láb és szalad fel a mókár a falon a sarokba!


Nőknél meg a kitett minden (legjobb, ha szép karfiolos), súlyosbítva bőrhibákkal, átlapoló hájrétegekkel...


Közben meg hozzájuk hasonló alkattal simán láthasz kellemes megjelenésű nőt, vagy jóvágású férfit túlsúllyal is!

jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
25% testzsírnál már senki nem gondolkodik azon, hogy túlsúlyos-e az illető. A BMI-t meg e kell szarni, mert a magasségon és a testsúlyon kívül semmit nem vesz figyelembe és még átlag nemsportolóknál is nagyon fals tud lenni az egészségre nézve, sportolóknál pedig abszolút nem jó semmire.
jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Borzalmas állapotok vannak testfronton, most hogy így lekerültek a lebernyegek.

Test nevelés (sic!) órán szart sem tanítottak, az emberek nyúlnak összevissza, még az is akinek a súlya nagyjából rendben van, pókhas, pipaszár végtagokkal, nulla izomzat vagy testtartás.

jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az mit jelent hogy az emberek nyúlnak össze-vissza? :D
jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nagyvárosban lakom, szóval mindenféle emberrel találkozom, ennek ellenére nagyon ritka hogy olyan embert lássak aki annyira feltűnően kövér és az "aztak@rva" reakciót váltja ki belőlem.

Szerintem nekem az átlagtól magasabban van az ingerküszöböm ilyen téren, mások mondjuk nagyon hevesen reagálnak egy kövér emberre, én meg alig. Amire azt mondanám hogy biztosan felfigyelnék én is az egy olyan jó 150-200 kg körül lenne, BMI-ben fogalmam sincs mekkora ez kb. Ez alatt nyílván konstatálom magamban hogy az illető kövér, de nem lesz fejforgatás vagy ámuldozás.

jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!