Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utcán akikre első ránézésre...

Mad Max2 kérdése:

Az utcán akikre első ránézésre rámondja az átlag ember hogy, na ez nagyon kövér, nekik mennyi lehet a BMI indexe?

Figyelt kérdés
Magyarán mi az a súlyfelesleg amire már felfigyelsz az utcán, mert már annyira dúrvának tartod?

jún. 2. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
Én vagyok 46-47 kg. Vékony, sportos az alakom. Aki minimum kb. tőlem másfélszer vagy kétszer akkora, arra én azt szoktam mondani magamban, hogy milyen kövér. Fenék, has, comb térfogatból lehet jól megfigyelni.
jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Az emberek 80 százalékának problémás a BMI-je, úgyhogy erre nehéz válaszolni. Maradjunk annyiban, hogy egy 35-ös BMI fölött már a vak is látja, hogy kövérség van.
jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Enyém most szamoltam ki 31.1

És még ez is sok.

jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Magamra rámondanám és nekem 31
jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem 58, ami a legtöbbeknek már biztosan az.
jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
Nincs bajom a kövérekkel, nem szoktam ezt lesegetni, meg úgy általában az embereket sem... de amikor az oldallemezbe csavarozott 40x40-es villamosülésre leteszi magát a 270 kilós tag, mert valami esélyegyenlőségi lózung miatt azt gondolja, hogy neki is lehet, az kiveri nálam a biztosítékot.
jún. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ ki mondja. Van akinek 10kg pluszra is rámondja hogy elhízott, más meg nem.

Rám 20 as bmivel már mondta egy pasi hogy fogynom kéne 10 kilót mert nagyon kövér vagyok😂 Nos nem, nem gondolom hogy 175 centivel 54 kilóra kéne koplalni magam. Mondtam neki, hogy évekkel ezelőtt voltam elhízva 60körüli bmivel, látott volna akkor...

na akkor baromira nem úgy néztem ki mint most.

Bmi alapján ha jol tudom 30 felett beszélünk elhízottságról, és annak is van 3 súlyossági fokozata.

jún. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Magas BMI és a kövérség nem ugyanaz. 30 feletti BMI még összejöhet főleg izomból a testépítőknél, erősportolóknál (nehézsúlyú küzdősportolók, dobóatléták ilyesmi). Én például a 180 centimhez vagyok 100 kiló, és általában meg vannak lepve az emberek, hogy tényleg 100 kiló vagyok, mert kevesebbnek gondolnak. (Küzdősport, állandóan téma, hogy ki melyik súlycsoportban van, tehát valamennyire rá is áll a szemük, hogy milyen alkathoz, milyen méretekhez milyen súly tartozik.) Ez pedig 30,9 BMI, I. fokú elhízás. De erre még nem szokták mondani, hogy kövér, legalábbis nem Magyarországon.


Mivel itt az országban az emberek jó kétharmada erősen túlsúlyos, akár kövér is, hozzászoktunk ahhoz, hogy a 30 körüli BMI-t még nem látjuk kövérnek, csak aki efölött van látványosan.

jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2%
Látom, a sok kövér és túlsúlyos jól lepontozta, irigységből és rosszindulatból, az 1. válaszomat.
jún. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
#9 46 kiló másfélszere 70 kiló. Az nem feltétlen kövér úgy, hogy az emberek utánaforduljanak.
jún. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!