Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elhízok ha ennyit eszek egy nap?

Elhízok ha ennyit eszek egy nap?

Figyelt kérdés
Reggel suli előtt eszek egy joghurtot és egy csomag JóReggelt kekszet (általában Activiát),a suliban egy kakaóscsigát és egy almát,ebédelni nemszoktam csak ha hazajövök (általában d.u 4kor) eszek főtt ételt (leves+második),egy almát és egy csomag JóReggelt kekszet. Ennyitől lehet hízni ??
2010. okt. 28. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen. De nem a mennyisége miatt, hanem azért, mert egy halom szart ettél. A jó reggelt keksz cukor és liszt, hiába mondja a reklám, hogy egészséges, lósz*rt! Kakaóscsiga szintén. Vacsorára megint a keksz. Rémes.
2010. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
33%
jesszus te lisztet és cukrot eszel!!hogyne hÍznál már??aktívia helyett sima joghurt vagy kefjr,keksz helyett mondjuk zabpehely tejjel.kakaóscsiga helyett gyümölcs,vagy pl répa és műzliszelet.főtt kaja jó,de kell két fogás?sztem egy elég lenne,elmész tanulsz,aztán a második.jóreggelt tömény cukor,beteg vagy????
2010. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha elhízni nem is lehet tőle, bár ezt sem zárom ki, valamilyen hiánybetegséget biztosan össze fogsz szedni. Egyél inkább normálisan, tk kenyereket, túrót, tojást (lehetőleg fehérjét), zöldségeket, igyál sok ásványvizet, és sztem többet fog érni.
2010. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És du 4-től reggelig már nem is eszel?
2010. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ez így qrvára nem jó. Tudom, hogy mennyire finom az a kib*szott JóReggelt, mert mikor sulis voltam, én is mindig azt ettem a suliban. De valóban, liszt & cukor, vagyis tiszta szénhidrát, ráadásul nem a jóféléből. Kakaós csiga szintén. Most nem tudok normális tanácsot adni, mert azt se tudom, hol áll a fejem, de ezen sürgősen változtass, nem csak hízlal, de rohadt egészségtelen is.
2010. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elhízni nem fogsz, viszont rohadt egészségtelen. A Jó Reggelt keksz tele van cukorral, úgyhogy elég lenne belőle napi 1, az is reggel és persze nem minden nap. Vacsira is egyél valamit, mondjuk teljes kiőrléső kenyér sok-sok zöldséggel és pulyka- vagy csirkemellsonkával. A főtt, meleg ételeket kerüld este.
2010. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Ajj istenem!! Ha fogyni akarsz ugyan nem jo de szerintem egy àtlagos ember akinek nincs biokertészete, az boven megeszik naponta ennyi "sz*rt"!! Kérdezo ne aggodj ha nem fogyàs a célod, mert ez szerintem egy mai fiatalnak teljes mértékben normàlis. Hagyd azokat akik mindennap csak karfiolt esznek!

Most ki lehet fikàzni nyugodtan, de a kérdezo ràadàsul suliba jàr, vagyis tanul.

2010. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

*egy mai fiatalnak teljes mértékben normàlis


Attól, hogy sokan így kajálnak, még nem lesz sem normális, sem egészséges (ha nem akar fogyni), sem diétás (ha akar fogyni). Akkor sem, ha a kérdező tanul.

2010. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

19:52 IGAZAD VAN!!!

Basszus, ki az (pláne aki suliban jár) aki megengedheti magának a napi 5-6 X étkezést a bio és teljes kiőrlésű élelmiszerekből, napi többszöri zöldséget, gyümölcsöt?? Nem olyan könnyen kivitelezhető ám!

Szerintem nincs olyan nagy baj a kérdező kajáival, mások sokkal több szemetet magukba tömnek (MC Donald's-tól elkezdve a sok cukros szaron át...)

Folyadékként ásványvizet igyál, ne cukros löttyöket, mozogjál rendszeresen és nem lesz baj.

Gondolom ilyen étkezés mellett nem fogyni szeretne, csak szinten tartani, az pedig menni fog, ha nem tunyul el.


Lehet lepontozni!

2010. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Basszus, ki az (pláne aki suliban jár) aki megengedheti magának a napi 5-6 X étkezést a bio és teljes kiőrlésű élelmiszerekből, napi többszöri zöldséget, gyümölcsöt??"

A Lidl-ben fél kg TELJES KIŐRLÉSŰ kenyér ára nem egész 2 cs. Jó Reggelt keksz, csak utána kell számolni, melyik tart tovább...

2010. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!