Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Spinning + Kondizás! Milyen...

Spinning + Kondizás! Milyen eredményre számítsak?

Figyelt kérdés

Szóval van 15-20kg feleslegem és ezt szeretném leadni. Van mindenhol ,de a combom,hasam,mellem zavar legjobban.Szóval azt szeretném kérdezni ,hogy spinninggel,kondizással meg normális étrenddel el tudnám tüntetni a feleslegemet mindenhonnan? Nem szeretném ,ha lógna a bőröm és a mellem. 4 hónap alatt milyen változást érhetek el? Vagy mit tanácsoltok?

16/F


2010. okt. 26. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a spinning+konditerem+diéta hármassal fogytam 38 kilót:) Úgyhogy mindenképp súlyvesztésre számíts, és izmosodásra. Egyél rengeteg fehérjét, ne is figyelj halból, natúr csirkemellből az adagokra, amennyi jólesik! Mellé kis köret, lehetőleg zöldségből. Amiket mellőzz délután, azok a szénhidrátok, mint kenyér, péksüti, krumpli, rizs. Hal, csirkemell, tojás viszont bármikor, ha éhes vagy. Konditeremben én kértem személyi edző segítségét is pár óra erejéig, hogy tudjam, miből mennyit és hogyan kell, utána azt csináltam egyedül, és volt, hogy rögtön spinning előtt v után. De néha úgy volt, hogy vagy spinning, vagy kondi, de a 2 együtt a legjobb:) Tarts pihenőnapot is azért. Kitartást hozzá:)
2010. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan hasznos a spinning és a kondi, de szerintem 4 hónap alatt ne számíts ilyen nagy eredményre, ami tartósan is megmarad. Ismerek egy srácot, aki kb 2 éve fogyott le, neki is ilyen súlyfeleslege volt, mint neked. Fogyott lassan, de biztosan. Helyes táplálkozás, sok mozgás. Rengeteget gyalogolt, meg heti 1-2 alkalommal járt kung-fu edzésre, ameddig győzte anyagilag. 96 kilóról fogyott le 81-82 kilóra, amit azóta is tart, de ezt az eredményt nem 4 hónap alatt érte el...
2010. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha komolyan gondolod és van akaraterőd, akkor szerintem le tudod adni a felesleget. Ha nem is 4 hónap alatt, de előbb-utóbb biztosan. De ehhez fegyelmezett, normális diéta kell és a rendszeres mozgás.

Ezekre alapozz: zabpehely, csirkemell, hal, sok zöldség, barnarizs + napi min. 3-4 l víz.

A spinning helyett szerintem jobb lenne 50-60 perces sima biciklizés, egyenletes tempóban a neked megfelelő zsírégető pulzustartományban.


A zsírégetés lényege, hogy pulzusunkat hosszan alacsony vagy közepes intenzitású zónában tartsuk. Ez annyit jelent, hogy mozgás közben van oxigén-utánpótlásod, tehát nem fogy el a levegőd. Ezt a fent leírt hatást legegyszerűbben ún. kardiomozgással tudod elérni (gyors gyaloglás, bicikli, taposógép stb.). Ezt minimum 25 percig kell végezned, mert szervezeted ekkor kezdi el a zsírraktárak lebontását (kb. a 20. perc után nyúl szervezetünk a zsírokhoz). A 25 percnyi terhelés lehet a kezdet és egészen 40-45 vagy 60 percre növelheted szervezeted ilyen jellegű terhelését.

Saját zsírégető zónád a következőképpen számolhatod ki legegyszerűbben:

220 - (minusz) életkor X (szorozva) 0.65 = alsó érték

220 - (minusz) életkor x (szorozva) 0.75 = felső érték

2010. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyszerű kombináció,de nem tudom 16 évesen hogyan oldod meg a 3 óránkénti fehérjét.

Viszont ha a kajálást sikerül rendbe hozni,nyárra nagyszerű alakod lehet.

2010. okt. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!