Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az 1200 kcal-os mintaétrendekről? Jók?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 25. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Az étrendek jók, nekem megvannak a könyvek (az 1200-as és 1500-as is), amiből kimásolták őket. (Ezzel mellesleg szerzői jogokat sértettek, ha a kiadó észreveszi, le fogja vetetni.)

A véleményem annyi hozzá, hogy az 1200 kalória nagyon kevés, ha abbahagyod (márpedig muszáj, mert hosszú távon nem tartható), garantált a visszahízás. Ha az 1500-asat csinálod, lassabb lesz az eredmény, de tartós.

2010. okt. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Ez hülyeség, amit az első mond. Az 1200 kalória egy kis termetű néhány kiló felesleggel rendelkező embernek pont elég.

Én pl. rendszeresen 1300 kalóriával fogyok! (heti fél kilót), az 1600-1700 kalória pedig csak szintentartás végett! 2000 kalóriánál már hízok!

Aki kis termetű 150-160 cm között és súlya 48-60 kg között van, annak jobb a 1200 kalória.

Aki nagyobb súlyú (60 kg feletti) vagy 165 cm feletti, annak jobb az 1400-1500 kalória.

Ez erősen magasság-és súlyfüggő!

2010. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nézegettem a mintaétrendeket. akkor is használ, ha kihagyok belőle dolgokat?

pl.: karalábéfőzelék, kelkáposztafőzelék, csontleves. ezeket nem szeretem.

2010. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*Ez hülyeség, amit az első mond. Az 1200 kalória egy kis termetű néhány kiló felesleggel rendelkező embernek pont elég.


Mondd csak, te hol olvastad, hogy a kérdező kis termetű és néhány kiló felesleggel rendelkezik? Mert szerintem nem írt ilyet...


De akkor legyünk precízek, a kérdező számolja ki magának:

[link]

A fontot állítsátok át kg-ra.

2010. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az étrend használ, ha kihagysz dolgokat, de csak akkor, ha hasonló kalóriatartalmú másik étellel helyettesíted őket. De ne mindig ugyanazzal, az túlságosan egyoldalú.
2010. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ehhez csak ennyit, hogy én napi 1200 kalóriánál többet nem eszek, nem sportolok, mégsem hízok semmit, és nem is fogyok. Nem általános, kinek hány kalória kell. Nemtől, kortól, súlytól és életmódtól függ.
2010. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom a kérdező adatait, de nem kell mindenkit egy skatulyába betenni. Az orvosi leírás szerint én nem fogynék azzal soha. Tehát mindenki magának tudja kikisérletezni, hogy mennyi kalóriától fogy.

igen, van aki az 1200 kalóriától sem fogy! Az minek adjon magára napi 1500 kalt, azért mert valaki azt írta?

Minden ember különböző és más az anyagcseréje is.

2010. okt. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!