Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet/kellene...

Mennyi idő alatt lehet/kellene leadni 15-20 kilót egy 100 kilós 26 éves nőnek? 4-5 hónap? Decemberre/januárra már el akarom ezt érni.

Figyelt kérdés

Ebben az évben szeptember közepe tájékán kezdtem el komolyabban szálkásítani. Edzeni most csak itthon szoktam minimum fél órát.

Konditerembe mennék legszívesebben, viszont jelenleg az anyagiak miatt nem tudok.(ez előtt sokat jártam terembe, ami által viszonylag nagyobb izom tömeget fel is tudtam epiteni, de amióta nem járok, azóta sok felesleget felszedtem.


Türelmetlen volnék? Mivel nem látok még különösebb változást azóta, amióta elkezdtem. Próbálok minél többet mozogni, viszont így ezzel az itthoni edzéssel félek, hogy nem sokra megyek.



2023. nov. 11. 12:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Fix 100 kiló vagy, vagy kissé fölé vagy alá mutat?
2023. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!