Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem akarok...

Mit tegyek ha nem akarok hízni de rám erőltetik?

Figyelt kérdés

A szüleim elég kövérek,a bátyám is és folyton piszkálnak hogy hízzak,és szinte tömik belém a sok kaját,én meg már rosszul vagyok tőle :S

15/L


2010. okt. 9. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért, hány kg vagy és hány cm? ...amúgy meg nemet mondasz és kész, + elmész futni ;)
2010. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
166 cm és 52 kg,átlagos a testalkatom
2010. okt. 9. 22:01
 3/11 anonim ***** válasza:
hát kicsit kevés a súlyod. egy 3-5kg-ot tényleg simán hízhatnál, de ezt sportolás mellett tedd. amúgy a családdal sokat nem tudsz kezdeni. velem is ezt csinálják. türelem, türelem az kell sok..
2010. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
2. 15 éves, teljesen normál a súlya, ha felnőtt lenne, akkor viszont tényleg gebe lenne...viszont abban igazad van, hogy akár 3-4 kg izmot magára is szedhetne ;)
2010. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom esetleg megkérhetnéd őket, h kezdjék el sorolni a túlsúly előnyeit...Max. annyit tudsz, h megveszed magadnak a normális kajákat aztán főzöl vagy eszed azt amit eléd raknak, de akkor valamit sportolnod kellene.
2010. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát lehet hogy magamnak fogok főzni mikor nem látja senki,nem vagyok válogatós de valahogy nem nagyon szeretem a zsírban tocsogó ételeket :/

kosarazni szoktam hetente 3x

2010. okt. 9. 22:27
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Sportolj, kész. Remélem, azért nem koplalsz és táplálkozol rendesen. Normálisnak tűnik a súlyod.
2010. okt. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez a testsúly ebben a korban nagyon is megfelel. A sportolást meg folytasd ;)
2010. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lenyomja a torkodon? Ha mozogsz és mértékkel eszel nem leszel dagadt. Régen az emberek zsírral főztek, sütöttek, szalonnnát ettek meg zsíros kenyeret mégsem volt ennyi dagadt ember mint manapság. Ha annyit eszel, amennyit kell, nem amennyi fér, meg mozogsz nem leszel kövér.
2010. okt. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
engem nagymamám tömött kiskoromban így, hát azt csináltam, hogy azt mondtam, nem kell, nem kell, de azért odahozta a kaját, az kihűlt, aztán újra megmelegítette, mondtam nem kell, megint elvitte, megmelegítette, aztán fogtam és kiöntöttem a wc-be, és azt mondtam kösz finom volt.
2010. okt. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!