Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt fogyhatók...

Mennyi idő alatt fogyhatók 20-24kg-t?

Figyelt kérdés
most 94kg vagyok L
2010. okt. 9. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Akár 3,5 hónap alatt is, ha úgy csinálod, mint én.
2010. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
12:10 nem hiszem, h ez jót tenne neki! utána csak rosszabb lesz,h lóg a bőr stb.
2010. okt. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem zsírból olyan 10 hetente 6-8 kilót kényelmesen le lehet adni
2010. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Minél tovább tart, annál hatékonyabb, egészségesebb és permanensebb lesz. Hamar is lefogyhatsz 20-25 kg-nyi tömeget, de itt a "tömeg" nagyon lényeges: nem abból fog állni, amiből te akarod. Leépülnek az izmaid, a bőröd nem bír visszahúzódni, csúnyán lógni fog, a szervezeted leépül.

A fogyás ideje egyébként ember/szervezet függő. 20-25 kg-tól megválni egészségesen cca. 1 év, de tény, hogy 3 hónap alatt is megoldható.

2010. okt. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ennyi fogyás előtt háziorvosi kivizsgálás ajánlott és dietetikus + edző tanácsa ;) amúgy akár 3-4 hét alatt is fogyhatsz ennyit, de nem akarsz hidd el...viszont 6 hónap alatt, megfelelő étrenddel + sok sport + szauna mellett simán lemehet (félreértések elkerülése végett a szaunától nem fogsz fogyni, csak jót tesz a bőrödnek)

én mindenesetre a helyedben elkezdenék bringázni és úszni ;)

2010. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
másfél év alatt adtam le 28kg-ot ,mindent ettem csak KIS adagokban! Gondolok itt a kenyérre ,sütire,tészta,pörkölt,bármi...mindent csak KEVESET! Így fogytam le ,azóta eltelt 8 év 4kg jött vissza ,de keményen nasizok ,úgyhogy nem a diéta hibája hanem csak és kizárólag az enyém! Tornáztam heti 3x a szobában:) amikor már megtudtam emelni a lábam...ugyanis 125kg-ról indultam! Jó fogyást és kitartást kívánok és ne vonj meg semmit csak KEVESEBBET egyél:)
2010. okt. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

SZIA!

Nekem is legalább 20-30 kilót kéne leadnom..Így kíváncsi voltam ki milyen tanácsot ad..Istenem egyik sem hasznos..Neked kérdező?

3 hónap alatt?Tényleg ennyire hülyének nézik az embert? Hiszen gondolom a kérdező nem aszalódni akar hanem fogyni..

-szauna? Tény és való,hogy jót tesz a bőrnek,de vajon meg engedheti magának?

Egyébként én rendszeresen járok úszni,de attól nem fogytam,csak a vállam izmosodott..

Remélem valaki csak ad valami hasznos tanácsot is..Mert engem is érdekel..

Én egyenlőre csak annyit tudok mondani,hogy csináld kezdésnek azt amit én..Csökkentsd az étkezések adagját..

PL:én reggelire általában 4 tojásból készült rántottám ettem 3 szelet kenyérrel(szendvicskenyér) Ma 2 tojásból másfél szelet..Ha már meg szokom akkor újra lecsökkentem 1 tojás-1 szelet kenyér..

Az ebéd a szokásos.PL:Nagy tányér nokedli 2 csirkecombbal.Ezt csökkentettem úgy,hogy kistányérban tálalok.Így a szemmel láthatóan tele van a tányérom,de mégis feleannyit ettem..Ami a lényeg nem vagyok éhes..

2010. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

13.12-es vagyok

13.09-esnek hasznos az infója...

2010. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a válaszok többségét, nem az a kérdés, hogy hogyan, hanem, hogy mennyi idő alatt :).

Konkrét választ nem lehet adni, hisz attól függ, mit teszel meg a fogyás érdekében. Ha gyorsan akarsz fogyni, semmivel sem törődve, tényleg leadhatod pár hónapon belül, de ennek sok értelme nem lenne, ráadásul az egészséged is bánná. Egészségesen heti 0,5-1 kg adható, tehát fél - 1 év alatt adhatod le. Sok sikert és kitartást! :)

2010. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok hús és zöldség, gyümölcsből csak keveset. Sportolás is mellé napi 1-2 óra. Így kb 40 hét, heti fél kg.
2010. okt. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!