Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás után ennyi elég?

Fogyás után ennyi elég?

Figyelt kérdés
sziasztok.a nyáron voltam túl egy 10kg fogyáson. most 165-67cm vok 67-68kg (szerintetek jó,vagy foggyak még?) mindenki mondta mennyire látszik hogy fogytam és jol nézek ki. de úgy érzem jobban éerném magam ha még kicsit formálodnék. most hogy vége azért oda figyelek a kajára de beesik néha egy kis ansi .mindnennap hasprézek, 100-100 lábemelkedést csinálok, 30 perc (legalább) lépcsö, és suliba mindennap 2szer 10 perc séta. meg szeretnék még egy héten aerobikra emnni.szerintetek ennyi elég. és ettöl formálodok valamennyit? (legföképpen még comból szeretnék, de nem ártana csipöböl és popsiból sem)
2010. okt. 2. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy,akkor teljesen jó ez a súly.
2010. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor is.
2010. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14 éves lány vagyok.
2010. okt. 2. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy jó ez? Ugyanennyi centihez vagyok 58 kiló 21 évesen, és legalább 5 kilót akarok fogyni.
2010. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
BOCS elirtam 58-57 kg vagyok...
2010. okt. 3. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!