Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni 1 kg-ot....

Le szeretnék fogyni 1 kg-ot. Mit egyek és mikor?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 09:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
83%

Ha csak egy-két kilót akarsz leadni, akkor azt tanácsolom, hogy ne egyél szénhidrátot fehérjéhez.

Mind a kettőt lehet enni, külön külön csak együtt nem.

Tehát a rántott husit nem krumplival vagy rizzsel kell enni, hanem párolt zöldséggel.

És ehetsz édességet és szénhidrátot is, de ne fehérjével, tehát az édesség ne túrós batyu legyen...

2010. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm!
2010. okt. 8. 13:27
 23/24 anonim válasza:
Ha fogyni akarsz diétával, azt tanácsolom, este 5-6 óra után már ne nagyon egyél semmit.Mit egyél:bőségesebb regeli, normális ebéd, kevesebb vacsi. Tehát reggel ehetsz többet, mer azt úgyis lemozgod, aztán estefelé már csak mérsékelten...
2010. okt. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Én úgy fogytam 60 kg-ról 48-ra, hogy este 6-kor vacsoráztam,és utána már nem ettem aznap.ja és ugyanazt tudom mondani, hogy ne egyél zsíros kajákat, meg kenyeret se sokat, tehát sok zöldség, gyümölcs.
2010. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!