Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetseges hogy a nagy...

Hogy lehetseges hogy a nagy tobbseg ugy gondolja a mc donalds nagyon olcso?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mihez képest. :) Szerintem azon a pénzen húst és zöldséget veszel olcsóbb és egészségesebb is, meg még jól is laksz vele.
2010. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
egy pár hambi árán már remek kajákat lehet csinálni
2010. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
olcsó???? egy kis szar húsos sajtos zsemle ami kisebb mint a tenyered 250 Ft. Veszel 5 ftért egy zsemlét....raksz bele salátát, valamilyen finom szalámit és sajtot....sokkal egészségesebb, finomabb és olcsó is :P
2010. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
jah és azt még hozzátenném hogy azt se tudod hogy mi van a húsban !!!
2010. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a nagy többség így gondolná.
2010. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem a nagy többség nem gondolja úgy. :)
2010. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az amerikai gondolják így szerintem, ahol 50centért pitét kapsz, 1 dollárért meg 2 hambit (ennyi volt Vegasban 2éve, amikor a dollár 180ft volt). Csak a csóringerek jártak be, meg a hajléktalanok, és egy két eltévedt külföldi.
2010. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és ennek mi köze a fogyókúrához???
2010. szept. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az a koze hogy a mc donaldsba jarnak olyan emberek akik fogyokuraznak,es ha megkerdezem miert eszik a cheesburgert (mert hat ugye attol biztos nem fog lefogyni)azt valaszoljak mert hogy ez olcso meg ilyen hulyesegek. mikor ez egyaltalan nem igaz. meg sokan azt mondjak hogy penz kell az egeszseges etelekhez,mikor ez nem igaz. inkabb behabzsolnak a mc donaldsba mint a disznok.
2010. szept. 30. 10:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem baromi drága. (húspogácsa, zsemle stb) Ha otthon megcsinálod magadnak pl: csirkemell+ párolt zöldség. Ugyanannyi pénzből ebédre és vacsorára is jól lehet lakni. És nem kell szemetet zabálni.
2011. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!