Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A TRX mozgásformáról mi a...

A TRX mozgásformáról mi a véleményetek? Volt aki annak a segítségével fogyott le, és szép izmos tőle?

Figyelt kérdés

Nyilván kell mellé a kaja, de engem most kifejezetten a sport része érdekel.

Eddig 2 edzésen voltam, azt vettem észre hogy valahogyan egyszerre kardió és erősítés, mert remegnek az izmaim de a pulzusom is felmegy elég szépen (annak ellenére hogy nem vagyok teljesen edzetlen).

Valakinek tapasztalat hogy hosszú távon mire képes ez a sport? Esetleg nem fogyás, hanem más eü szempontból is szívesen várnék eredményt (pl nyaki gerinc probléma orvoslása, stb).



2022. okt. 3. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint hasonlatos a sajáttestsúlyos edzéshez (vagy annak egy vállfaja) / fegyencedzéshez, streetworkouthoz, hiszen főleg a saját testsúlyoddal dolgozol (most hogy súlyövet vagy mellényt veszel fel, az más). Viszont eléggé fejleszti az egyensúly érzékeket, finommotoros mozgásokat, hiszen sokkal nehezebb ilyen kicsit ingatag módon fekvőzni pl mint amúgy és a többi és a többi. Én amikor nyáron streetworkoutolok és nem kondiba járok, akkor segítségül szoktam hívni egy trx kötelet és azon is nyomok ezt-azt. Mint minden sajáttestsúlyos mozgásforma, úgy ez is inkább szálkásításra és tonizálásra való, mint a nagyobb súlyokkal való tömegelés, izomtömeg növelés, izom nagyság növelés. De természetesen sajáttestsúlyos gyakorlatokkal is el lehet érni szép és nagyobb eredményeket. Állóképsséghez biztos hogy ad, talán az izületeket is erősíti, más megvilágításba helyezi a már megszokott mozgásformákat.
2022. okt. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Mennék én is, csak ne lennének ott mások is, mert úgy extrém gáz 😃
2022. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Fogyásban hasznos, de izomépítésre csak korlátozottan alkalmas.
2022. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Kettlebellel vegyítve jártam TRXre , mellette más edzésre nem volt energiám. Ajánlom.
2022. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!