Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit igyak ahhoz, hogy...

Mennyit igyak ahhoz, hogy egyáltalán ne érezzem magam éhesnek?

Figyelt kérdés

Max.egy hétre gondoltam koplalásban,mert fontos lenne gyorsan leadnám pár kilót.

Arra gondoltam csak innék: víz + tea minden nélkül(reggelire ,esetleg vacsira.)

Mennyit igyak ezekből h elnyomja az éhségem?

Ezek után ha letelt az 1 hét akkor normális diétát csinálnék,meg az edzés maradna(mert most is szoktam edzeni/otthoni aerobik+tánc/).De érzem h van rajtam felesleg mert eddig nagyon szép lapos hasam volt,most pedig van rajta egy kis felesleg.

Azért kéne gyorsan az a pár kiló mínusz mert tánc fellépésem lesz.

Előre is köszi a válaszokat.


2010. szept. 23. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Legalább egy litert kell innod, hogy telítve érezd a gyomrod. Nekem amúgy sajna nem vált ez a módszer be. Egy óra múlva, (ha nem fekszel le aludni) olyan éhes leszel, hogy megeszed a hűtő ajtaját is. (esetleg valami turmixot igyál inkább).
2010. szept. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oké.köszi:)

bár a turmixokért annyira nem vagyok oda,max.epres:)de azis ritkán:/:)

2010. szept. 23. 00:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha csak viz+tea, egy heten at es semmi mas, akkor nagyon kikeszulsz, ha egyaltalan meg tudod allni, hogy ne egyel.

Probald ki a 90 napos fogyokurat, en az elso 30 napban 10 kilot adtam le vele, a masodik 30 napban meg hatot, a harmadik 30napban meg harmat. Ha az elso honapban veszitesz 10 kilot, az nem eleg? Es nem keszulne ki annyira a vesed-gyomrod-vercukorszinted, nem lep fel olyan nagy hianybetegseg, meg minden egyeb... Probald ki, en drukkolok neked!

2010. szept. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A koplalás arra jó, hogy tönkreteszed vele a gyomrodat, megvonod magadtól a vitaminokat, mindenféle bajod lehet tőle, ne tedd tönkre magad!
2010. szept. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy hét koplalás nem jó ötlet, egy vagy két nap vízkúra épp elég ahhoz, hogy kiürüljön a cukortartalék a testedből, ami után jó eredménnyel elkezdhető egy normális, ésszerű szálkásító étrend. De egy hét... teljesen felesleges, és utána csak elkezd raktározni a tested zsírt, akármilyen keveset is eszel majd.
2010. szept. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy ne érezd magad éhesnek, sajnos enni kell. Meg fogsz halni az egy hét böjt után, a táncfellépésen pedig a padlóról fognak felmosni (de legalábbis olyan gyenge leszel, mint a harmat - biztos k@rvajól fog sikerülni).


De ha már mindenképpen rombolni akarod magad, akkor tényleg igyál valami turmixot, abban legalább van valami, nem csak csapvíz az egész.

2010. szept. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elolvasnád, mi történik egy hét koplalás után? (Segítek: meghízol.)
2010. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!