Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövérnek érzem maga és...

Szöszi1994 kérdése:

Nagyon kövérnek érzem maga és azt szeretném, hogy lefogyjak de nem megy nekem sehogy! Mit csináljak hogy tartósan lefogyjak és újra jól érezzem magam? Nagyon sok mindennel nem próbálkoztam de nem nagyon sikerül!

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Táplálkozz egészségesen, és mozogj sokat! És ne fogyókúrázz, hanem válts életmódot!
2009. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Megadhatnád az adataidat (vagy képet). Mi neked a nagyon kövér?
2009. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Amig egyetlen diétához sincs kitartásod ne is várj semmilyen eredményt se. Ki kell pucolni az étrendből a "szemét" kajákat és sportolni kell.
2009. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Fontos, hogy megfelelően táplálkozz!

Csak egy tipp:

Reggel egyél amennyit amennyi jól esik, és még délben is lehet (amennyi jól esik). Este pedig keveset egyél! És inkább gyümölcsöket vagy zöldség féléket vagy ilyesmit... De ilyesmiket ehetsz megintcsak amennyi jól esik! :)

A lényeg, hogy minél inkább közeledik az este (az esti alvás), annál könnyebb kajákat egyél, este meg végképp'.

Nem vagyok egy táplálkozási szakember...

A másik meg az, hogy sürvebben kell étkezni, és nem sokat. Tehát nem csak reggel meg délben meg este enni és jól teletömni magunkat...

Az is fontos, hogy amit megkívánsz, amit úgy érzel, hogy most jól esne, azt egyél nyugodtan, persze csak annyit amennyi pont jólesik. Fontos, hogy lassan kell enni! Lassan és nyugodtan! Tapasztalatból mondom, így kevesebbet eszik az ember, és nem direkt...

Húst ha eszel, és a fehér színü húst ajánlom! Az a legjobban emészthető. Ilyen pl a csirke hús, vagy a hal.

De mondom, ha egy kis szalonna esne jól, egyél nyugodtan, csak ne vidd túlzásba...

És fontos a rendszeres testmozgás is. Ha csak naponta délután/este sétálsz 2-3 utcányit már az is valami!

:)

Mégegyszer mondom, nem vagyok táplálkozási szakember! Olvasgass ebben a témában, a helyes táplálkozással kapcsolatban!

Remélem nem adtam rossz tanácsokat!

Sok sikert! :)

-iamgyuszy-

2009. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát én 173 cm magas vagyok és 65 kg! De ez nekem nagyon sok és szeretnék sokkal kevesebb lenni! sokan mondták már hogy jól vagyok én így de én szeretnék a jövöben modellkedni mert nekem az nagyon tetszik és remélem hogy meg is tom majd csinálni de nem hiszem hogy ilyen súllyal fog menni! Hát nem is tom hogy mit kellene csinálnom de az egy biztos hogy ahogy ti is mondtátok szeretnék áttérni az egészséges kajára! De nem tom hogy kellene mert otthon álltalában nem eszünk olyan annyira sok gyümölcsöt!
2009. márc. 13. 10:55
 6/15 anonim válasza:

173 cm és 65 kg vagy, és kövérnek érzed magad? :o

Hány kiló szeretnél lenni?

Szerintem Neked pont jó a testmagasság/testsúly arányod!

Azért kíváncsi volnék, hogy nézel ki! Egy képet szívesen megnéznék Rólad!

Nem lehet, hogy a különböző külső benyomások (mint pl. a média) hatására érzed magad kövérnek?

173cm magasságnál 65Kg abszolút nem sok! NEM VAGY KÖVÉR!

Ha pedig csak a modellkedési szándékod az oka annak, hogy fogyni szeretnél, akkor (ha már elmondhatom a saját véleményem), szerintem nem éri meg... A modellek 99%-a egészségtelenül sovány! Ha volna olyan modell, aki őszintén beszélne neked az életéről, hidd el, nem túl sok jót tudna mondani a modellkedési életmódról, és inkább próbálna lebeszélni Téged...

Ha a mostani testsúlyodért semmilyen erőfeszítést nem tettél (vagy csak keveset), akkor érezd magad nagyon szerencsésnek! Nem kell fogyókúráznod! Fogadd el magad, ahogy vagy, mert nem vagy kövér!

-iamgyuszy-

2009. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát én nem is tom hogy mit mondjak de nem nagyon érzem azt hogy én szép lennék! Próbálkoztam olyannal hogy ideig felűlést csináltam meg tornáztam csak az volt a baj hogy nem nagyon szeretem azt csinálni! Van egy barátom aki mondta hogy akkor biztosan jó lecc meg minden de nem nagyon ment!
2009. márc. 13. 15:54
 8/15 A kérdező kommentje:
Szeretném megmutni hogy hogy nézek ki! De hogy küldjek el képet????
2009. márc. 13. 15:56
 9/15 anonim ***** válasza:

Aknek a neve mellett ott van, annak tudsz küldeni levelet.

Vagy feltöltheted bármilyen nyilvános helyre, és ide beteheted a címét.

2009. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Mitől érzed azt, hogy nem vagy szép?

Mi alapján állítod ezt? :)

Ha a szépségmodellek, meg a Barbi babák, meg az alapján, amit a TV mond vagy sugall, hogy mi napjainkban a szép,

akkor én nagyon sajnállak!

Ne az aktuális szépség-divat, ne a Tv, ne a divat- meg szépség lapok mondják meg, hogy neked hogyan kell kinézned, hány kilónak kell lenned! Ne akarj ezeknek az (akár kimondatlan) elvárásoknak, késztetéseknek engedni!

Legyél egyéniség, és élvezd az életet a saját bőrödben!

Ne függ a világ aktuális "korszellemétől", elvárásaitól, hanem légy önmagad!

"Be Original!" :)

Képet meg vagy küldesz nekem e-mailben az

iamgyuszy@gmail.com

e-mail címemre, vagy pedig (ami a jobb megoldás, mert akkor más is láthatja, nem csak én) feltöltöd pl a

www.kepfeltoltes.hu

oldalra, és a megadott "Direki link"-et ide bemásolod!

-iamgyuszy-

2009. márc. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!