Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövérnek érzem maga és...

Szöszi1994 kérdése:

Nagyon kövérnek érzem maga és azt szeretném, hogy lefogyjak de nem megy nekem sehogy! Mit csináljak hogy tartósan lefogyjak és újra jól érezzem magam? Nagyon sok mindennel nem próbálkoztam de nem nagyon sikerül!

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 18:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hááát de nem szeretném hogy más is meglássa! Csak ti! Ha nem lenne gond! Emailra ha elküldöm akkor az úgy jó??
2009. márc. 15. 13:01
 12/15 anonim válasza:

Nekem tökéletesen megfelelne...! :)

-iamgyuszy-

2009. márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Szia!

Köszi, hogy megtiszteltél bizalmaddal, és küldtél magadról egy képet! :)

Megnéztem. És amit most fogok írni, azt is mind őszintén írom:

Te egy csinos lány vagy. Nem vagy kövér, a fotódat látva sem! Pont jó vagy úgy, ahogy vagy most!

És nagyon örülök, hogy csont sovány sem vagy! :)

Nagyon kérlek, ne akarj a mai trendnek, a média, a divat elvárásainak megfelelni! Ne más szabja meg, hogy neked hogy kell kinézni (vagy hogy kell öltözködni)!

Ezt úgy értem, hogy gondolkozz józanul, és legyél egyéniség, ne mások után menj!

Egy egészséges testmagasság/testsúly arányra kell törekedni (ami nálad úgy láttam megvan), és természetesen ha már az öltözködést is említettem, akkor persze "erkölcsösen", elfogadható módon öltözködni (ezt nem tudtam megfelelően kifejezni, de sebaj :D ).

Élvezd, hogy nő vagy! Csinos vagy, és jó bőrben vagy!

Fogadd el magad, mert ha nem, akkor mindig lesznek új elvárások, valami mindig lesz, amin még változtatni szeretnél, mert még nem tökéletes itt, meg itt, meg még ez sem az...

És ez addig nem állna meg, amíg végre el nem fogadnád magad úgy, ahogy vagy.

(Vannak, akik már szinte csont soványak, és még mindig kövérnek érzik magukat!)

Persze ha valóban kövérecske volnál :) , akkor azt mondanám, hogy egy kicsit változtatni kellene az étkezési szokáson, meg azon, hogy mit eszel, mikor és mennyit, plusz a rendszeres testmozgás (hasonlóan a legelső hozzászólásomhoz), de

te nem vagy kövér!

És ráadásul még szép is vagy, meg csinos! Kedves arcod van, a lábaid is szépek, ápolt külsőd van, a hajad is az a körmeid is szépek...

de nem akarom itt a végtelenségig jellemezni és sorolni, milyen szép is vagy! :)

Nagyon szerencsés a barátod, hogy ilyen barátnője lehet! Ezt nyugodtan megmondhatod neki!

-iamgyuszy-

2009. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy ilyeneket írtál!! Most már remélem hogy beletörődöm hogy ilyen vagyok!!!!:D
2009. márc. 17. 17:41
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha akarod, nekem is küldhetsz képet. De szerintem én is így fogom látni :-)
2009. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!