Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok?

Szerintetek kövér vagyok?

Figyelt kérdés
150cm 50kg 11éves és fiú
2010. szept. 21. 17:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a hasam...de azt mondják h jól van ez így pedig engem is nagyon zavar. Próbáltam már diétát meg sportot de nem múlik el, kisebb meg csak azért lett, mert keveset ettem. DE Mihelyst ettem valamit megint kétszerese lett .:/ 21/L
2010. szept. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez ennyi alapján nem nagy, pláne egy fiúnak, pláne 11 évesen, amikor még csak ezután fogsz jó alaposan megnyúlni. Vigyázz, nehogy úgy járj, mint öcsém, ő nagyon hirtelen nőtt meg, és a háta kezdett el fájni. Elküldték úszni, meg vettünk térdeplő széket, és ezek együtt segítettek.

Sportolj rendszeresen és kész, neked nem kell diéta, viszont ha rendszeresen sportolsz, jól fogsz kinézni, izmod lesz (ami köztudottan nehezebb a zsírnál). Nekem általánosban 2 intenzív sportoló fiú osztálytársam volt, az egyik súlyzózott, erősített, a másik vízilabdázott (suli előtt minden reggel az uszodában kezdett), 8. osztályos korukra nagyon klasszul néztek ki, szép izmaik lettek (nem az a michelin figura féle, de úgy jó volt nézegetni), egészségesek voltak, kiegyensúlyozottak voltak, a tanulásra is jól tudtak koncentrálni.

2010. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!