Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik egész életükben 40-50...

Akik egész életükben 40-50 kg-osak voltak mit kaptak gyerekkorukban enni a szüleiktől, és most hogyan étkeznek?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm 164cm/44kg és mikor kislány volt,akkor reggelire egy kis almát, ebéd egy szelet kenyeret egy kisebb banánnal, és vacsorára pedig mondjuk egy főtt tojást kapott paradicsomkonzervvel.

Legutóbb 50kg-ra felhízott,és 1 év alatt lefogyasztotta magát 44-re úgy,hogy napi 1 almát és 1 répát eszik...


Mások is ennyit ettek nagyjából,akik vékonyak voltak gyerekként vagy most azok?


2010. szept. 21. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez inkább genetika kérdése. Én kiskoromban elég rossz evő voltam, anyukám akár az éjszaka közepén képes volt nekem bármit főzni, ha végre enni akartam. Tinikoromban aztán képes voltam megenni egy fazék bablevest egyetlen nap alatt, mégsem voltam 40 kg-nál több. Felnőttként is vékony vagyok, bár most már nincsenek ki a bordáim (164/55). Nincsenek különösebb étkezési szokásaim, eszem mindent (édességeket, sőt zsíros kenyeret is), viszont egyszerre nem bírok sokat enni, egy szelet kenyérrel bőven jóllakom, étkezések között pedig egy falatos sem kívánok, mindenféle nasi kizárva.
2010. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Annyit zabálok mint állat és 62gk vagyok 173cm hez,régen is sokat hamiztam.Ez testalkat függő aki gebe az gebe marad,aki dagi az dagi csak nekik természet ellenes a vékonyságuk.
2010. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

15:46- " Aki dagi az dagi"

Hát gratulálok. Az olyanok miatt, mint te, van annyi hülye aki azt hiszi, hogy a kövérség genetikai adottság

2010. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
én szerencsés géneket örököltem,rengeteget ettem és eszem,mindent ami belém fér :D most 48 kg vagyok és 167 cm :)
2010. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Világéletemben tök normálisan ettem, nem mondom, hogy kisgyerekként csont sovány voltam, inkább vékony. Most 45kg és 164cm vagyok, össze-vissza eszek minden baromságot, néha feljön 1-2 kiló, de egy hét múlva megint 45 vagyok. 49-nél több még sosem voltam. Nagyon ritka, hogy figyelnék az étrendemre. Azt hiszem, némileg periodikusnak mondható a táplálkozásom: jóllakós és koplalós időszakok követik egymást, de ez sosem tudatos. Úgy eszek, ahogy jön. :)
2010. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

15:50

Pedig sajnos az anyagcsere gyorsasága genetikai adottságoktól is függ. Vannak akik, ha meggebednek sem lesznek vékonyak, legfeljebb kevésbé molettek. Az egyik ember ehet bármit, mégis vékony marad, a másiknak folyamatosan oda kell figyelni az étrendjére és a mozgásmennyiségre, hogy ne hízzon folyamatosan. Nincs is ezzel semmi baj, attól színes a világ, hogy mindannyian másfélék vagyunk, csak a divat próbál mindenkiből egyforma alakút csinálni. Egészség szempontjából tágabbak a határok, mint esztétikai nézőpontból. Nem kell mindenkinek 40-50 kg-nak lenni.

2010. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 14 éves lány vagyok, 170 cm-hez 45 kg és sajnos nagyon gebe vagyok. Normális mennyiségű kaját eszem, nem nassolok, és sokat sportolok.

Reggelire: általában pirítós rozskenyérből, vagy tejbegriz, gyümölcs

Tízórai: müzliszeletet szoktam vinni a suliba

Ebéd: amit anya főz: általában leves és másodiknak csirke és barnarizs

uzsonnára: itthon szoktam magamnak csinálni 2 szelet pirítóst és zöldségeket eszek hozzá

vacsora: ebéd maradéka.

Sokan hiszik hogy anorexiás vagyok, pedig tényleg nagyon sok múlik a genetikán. Egész családunk sovány szóval ez van

2010. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: 14 éves korban sport mellett ez egyáltalán nem normális mennyiségű kaja. Azért vagy gebe, mert nem eszel eleget. Mennyiséget nem írtál, de kevés benne a fehérje, egyáltalán nincs tejtermék, gyakorlatilag nulla zsiradék, ez egy fogyókúrás étrend. Egyél többet, mert a nőiességed látja kárát, majd ha gyereket akarsz.
2010. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!