Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez fogyózásnak...

Szerintetek ez fogyózásnak felel meg, vagy súlytartásnak?

Figyelt kérdés

Sikeresen lefogytam 13 kgot, 8 hónap alatt, és szeretném megtartani. Teljesen elhagytam a fehércukrot, péksütik/fehérlisztes cuccok kikerültek az étrendemből (max. különleges alkalomkor: szülinap, ünnepnap, de akkor is kis sütiszeletek). Mekis kaját sosem szerettem, sem a cukros löttyöket. Csak ásványvizet, teát iszom, cukor/édesítőszer nélkül. Különleges alkalmakkor kis mennyiségű alkohol.

Étrendem:

reggeli: gyümölcssaláta, vagy

teljes kiőrlésű kenyér/zsemle, sajt, pár szelet felvágott (sosem szalámi, vagy párizsi, mindig csmell/pulykamellsonka), uborkával, paprikával/paradicsommal. 1 pohár kefir/natúr joghurt.

tízórai: 1 alma/körte/vmilyen gyümi, de sosem banán vagy szőlő. ha suliban vagyok + 1 szendvics. Szendvics áll: teljes kiőrl. kenyér/rozskenyér, 1 szelet sonka, paprika.

ebéd: barnarizs salátával/párolt zöldségekkel.

főtt lencse, egymagában.

hetente 2szer hús (csirkemell, vörös húst nem eszem, halat pedig világéletemben utáltam, pedig tudom, hogy egészséges.)

néha tojás.

uzsi: hétköznap (mivel később ebédelek suli miatt) nem nagyon, hétvégén pár korpás keksz/1 db gyümi

vacsi: ha maradt ebédből, akkor az. egyébként: kefir/natúr joghurt, sajt, paprika teljes kiőrlésű kenyérrel és felvágottal.


Sosem használok margarint/vajat, minimális mennyiségű olívaolajat használok (max 1 evőkanál).

Szerintetek ez így fogyózásnak felel meg vagy súlytartáshoz jó?

(sajtból sem 10 dkgot eszem meg, hanem kis szeletek, vagy mackósajtból 1 kocka, 1 étkezéshez.)


2010. szept. 19. 11:04
 1/5 A kérdező kommentje:

Kihagytam, hogy túrót is szoktam enni, körözöttet piritóssal. Héjában főtt krumplit, zöldségkörettel.

Tésztát ritkán.

2010. szept. 19. 11:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudod, ha 2400 kalóriára van szükséged egy nap, és ezekből az ételekből csak 2000-et eszel meg, akkor fogysz, de ha 2400-at, akkor tartod a súlyod. Viszont ha 3000-et, akkor hízol :)
2010. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Húst alig,tojást,túrót,fehérje turmixot meg egyáltalán nem látok.Viszont a szénhidrátot nem sajnálod.Ha ettől tartod a súlyod akkor szerencsés vagy,hogy nem épül le az izomtérfogat,de testzsírt ezzel nem fogsz leadni.

A testzsír leadáshoz meg kell fordítani a fehérje ch arányod.

2010. szept. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hogy tudsz ennyit enni? én hízókúrázom és nem eszem ennyit..
2010. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majdnem tökéletes súlytartáshoz. Csak több húst kéne enned, heti 2-szer kevés. Még a heti 4 is necces.
2010. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!