Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így hatásos...

Szerintetek ez így hatásos lesz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szerdától elkezdtem fogyókúrázni és ugye Kiszámoltam a Napi kalória bevitelem és kijött 1900kcal-re és azt olvastam ha fogyni akarunk 500kcal-val csökkenteni kell a napi bevitelt.

Eddig nem reggeliztem most már igen Reggelente megeszek 100g Zabkását + 250ml tejet(1,5%) Ebédre amit csinál anyum ott kimérem a 100g-t akár tészta akár más plusz a köret az meg 50g aztán elmegyek kondiba oda heti 4x járok aztán ha hazaérek még egyszer ugyanezt ebédre. 8kg-t akarok fogyni és szerintetek így sikerülni fog?


2010. szept. 18. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem írtál nemet.Ez befolyásolja a konditermi edzést is.Rendesen edzel,vagy csak ilyen comb tárogatásokkal alibizel?
2010. szept. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

15/F

És rendesen edzek

2010. szept. 18. 23:25
 3/8 anonim ***** válasza:
A -500-as módszer biztos, hogy nem jó, mert nincs viszonyítási alap. Ha én eddig 8 hamburgert és 1kg szalonnát ettem eddig naponta, ami 12000kcal, akkor nyílván nem lesz hatásos, ha csak 11500-at eszek.
2010. szept. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

LOL:D

Jó ez így igaz de most ha kiszámoltam hogy mennyit kéne ennem a súlytartáshoz és, hogy fogyjak is levonok 500at

2010. szept. 18. 23:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Számolgatás és fogyókúra helyett gyúrj izomra, egyél rendesen, és ne a súlyod, hanem a tükröt nézd.
2010. szept. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha férfi /fiú vagy főleg ne gyere hülye fogyókúrákkal! Főleg ne 15 évesen, amikor még fejlődik a szervezeted. Még biztos, hogy fogsz nőni.

Kinek kell egy vézna, sovány pasi? Senkinek. Az izmos férfiak sokkal vonzóbbak.

Inkább egyél mindent, kivéve édességét, cukros kajákat. A nagyon zsíros ételeket, műkajákat is hagyd el. Pl. chips, hamburger.

Ezen kívül tényleg egyél mindent. A fehérjebevitelt megnövelheted. Több csirke, hal, tojásfehérje és ami a lényeg: sportolj ezerrel. Futás+ konditerem.

2010. szept. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat. Akkor eszek mindent csak kevesebbet és a kondiba futok is edzés végén:)
2010. szept. 19. 12:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez baromság! A fogyókúrá szerintem csak az csinálja aki LUSTA. A sportolás alegjobb módszer afogyásra és a legjobb hogyugyanannyit ehetsz mint eddig és ugyanolyanokat. Tehát nem kell magadtól megvonni az édességet. Hetek hónapok utá pedig azt veszed észre hogy jeé 5 kilóval könnyebb vagyok, izmosabb! De te tudod!
2010. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!