Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért voltam éhes este, pedig...

Miért voltam éhes este, pedig csak a 6 után nem evést akartam betartani? :S

Figyelt kérdés
Általában éjjel 1kor fekszek le, de nagyon éhes voltam már, de ki kellett bírni másnapig. :(
2010. szept. 18. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen későn fekszel le nem egészséges, hogy 6 után nem eszel. Én 11-12 felé szoktam, de még 8 felé eszem salit... egyébként nem bírnám ki.
2010. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
f@szság nem enni 6 után, belassul az anyagcseréd, gondolom nem 8-9 felé alszol el...
2010. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt 2-3 órával még egyél valamit, nélküle ne lepődj meg az éhségeden. Természetesen nem pizzát kell ilyenkor enni, inkább fehérjés ételt, zöldségeket.
2010. szept. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Így van, ez a hat óra ebből a szempontból marhaság. Nem az idő számít, hanem a te ritmusod, napirended. Lefekvés előtt 3-4 órával még simán ehetsz valami könnyűt, hogy ne halj éhen reggelig, és legyen energiád (hisz még ébren vagy).

Semmilyen fogyókúra nem működik úgy, ha kopog a szemed az éhségtől. Ha éhes vagy, tudd, hogy valami nem jó.


Az este hatos csodamódszert értelmezd újra: hat után már csak könnyű ételek. Ennyi.

2010. szept. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 orsybaba88 válasza:

én általában nem eszem 6 után, esetleg ha tudom, h hajnalig ébren leszek. Régebben egyáltalán nem voltam éhes, mostanában viszont nagyon, pedig az esetek 60%-ában csak itthon ülök a gép előtt.

Ez miért lehet???

2010. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nehéz dióm ez, ha az ember elhatározza hogy 6 után nem fog enni biztos kinzó éhség fog rátörtniIsmerem a helyzetet. Nálam még az plusz volt hogy éjjel is ettem.

Aztán jött egy pszichésw betegség amitől minden fogyókura nélkül lement rlam 6 kg, sajnos már 1,1,5 vissza is jött.

Mindig azt olvasom amig nem fogyókuráztam nem voltam kövér.

Sajnos ez igy is van,jojoeffektus, nem tudom hogy lehet kivédeni.

Vannak gyógyszerek is amitól le lehet fogyni, de mindegyik a központi idegrenedszerre hat és pl. én nem birom szedni, Mo-on nem iskapható, de Austriában már igewn, ill. fü alatt is is hozzá lehet jutni.

2010. szept. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úúúúúr Isten!

Komolyan mondja meg már valaki, hogy kitől halljátok ezt, hogy este 6 után nem szabad enni ha fogyókúráztok?

Ez hatalmas baromság!

Vázolom kicsit a dolgokat:

Azért fogyózik egy ember, mert szeretne megszabadulni a felesleges zsírtól. A zsír tartalék tápanyag, ha éhezel, akkor a szervezet tartalékol.

Sajnos úgy néz ki a dolog, hogy az elsődlegesen feláldozható dolog az izom, és csak utána nyúl a zsír tartalékhoz a szervezet.

Na most, ha te zsírt akarsz leadni, és szeretnéd az izmot megtartani, akkor:

1. sok fehérjét kell enned, hogy megfelelő legyen az aminosav ellátása az izmaidnak.

2. a szénhidrátot minőségi dolgokból kell bevinned, mértékkel, és az idő előrehaladtával fokozatosan csökkenteni.

3. aerob edzést kell végezned, ugyanis 1g zsír elégetéséhez 4x annyi oxigénre van szüksége a testednek, mint 1g szénhidráthoz.


Azzal, hogy 6 után nem eszel, csak annyit fogsz elérni, hogy a szervezeted szépen elkezni lebontani az izmot, a zsír pedig ugyanúgy ott lesz rajtad. Lefekvés előtt lehet lassú felszívódású fehérjét fogyasztani, és ajánlatos is.

2010. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2010. szept. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nagyon tudományosan megfogalmazott választ irtál a kérdésre és pont ez az amit a fogyókurázok szem elől tévasztenek.Tényleg az ember azt hiszi ha éhezik, fogy, pedig egy fenét, van hohy hiozik, mert az első adandó alkalomkor amikor eszik a szervezet m indjárt hasznositja zsir formájában.

Izmot viszon igen nmehéz szerezni és egyszerre fogyózni és komolyan edzeni mnem is hiszem hogy okos dolog.Sok idevonatkozó dolgot láttam a live networkon.

2010. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!