Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok?

Szerintetek kövér vagyok?

Figyelt kérdés
175 cm és 94 kg, de én nem érzem magam kövérnek. Mindenki azt mondja h fúj de kövér vagyok de én észre sem veszem. Kezdek kicsit aggódni hogy tényleg vagyok olyan bomba nő mint amilyennek hittem magam...:S Segítsetek kérlek!
2010. szept. 15. 21:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
én 175/60kg vagyok és nem vagyok vékony, szóval szerintem a te súlyod nagyon sok, de ha elégedett vagy magaddal miért érdekel mások szerint ez sok v. kevés?
2010. szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Bocs de ilyen súllyal sztem alig bírsz menni. Anorexiás vagy?
2010. szept. 16. 15:49
 13/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha kamukérdés gratulálok, ha nem kamu, akkor meg azért csodálkozik mindenki, mert egy zsírbálna vagy! A 92 kilós kategóriát már azok a férfiak is visszataszítónak szokták találni, akik amúgy szeretik a duci nőket!
2010. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ebből a pár megnyilvánulásodból, mostmár egyértelmű számomra, hogy kamu a kérdésed.

Nem hiszem el, hogy nincs jobb dolgod, mint ilyen kérdéseket feltenni. Nagyon szánalmas vagy.

Képzeld van akinek megkeseríti az életét egy ekkora súly és baromira nem poénos, hogy ebből csinálsz viccet.

2010. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Jól van na beismerem. Egy része kamu. A 175/92 az nem az sajnos. De tudom hogy kövér vagyok csak kiváncsi voltam hogy ha úgy teszek mintha engem nem zavarna akkor hányan ugrotok nekem hogy milyen kövér vagyok. Ennyit erről hogy a kövérek is jól érezhetik magukat...
2010. szept. 16. 17:06
 16/20 anonim ***** válasza:
Hm... Hidd el nekem, ha ennyi lennél, nem poénkodnál vele.
2010. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Éés a sérült kis lelked nem bírja elviselni a kritikát, ezért kitörölteted a válaszokat a moderátorokkal... Amúgy meg h ajól éreznéd magad a bőrödben, lesz@rnád ki mit mond! De nem így van, ezis mutatja hogy csak vigaszt keresel. Miért nem fogysz le? Akkor nem éreznéd rosszul magad.
2010. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Azt se tom h h kell törölni a válaszokat de nem is akarom. Fölösleges.
2010. szept. 16. 20:09
 19/20 anonim ***** válasza:

figyi, ha jól érzed magad a börödben nehogy elkezdj fogyózni...nekem van egy növérem, aki ugyanugy úszó,mint én és egyszer vki azt mondta neki h kövér(hozzátenném h 176/55 volt akkor)azóta anorexiás

Kérlek vigyázz magadra!!!

2010. szept. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Oksi,de azért köszi a bíztatást :)
2010. szept. 18. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!