Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok?

Szerintetek kövér vagyok?

Figyelt kérdés
175 cm és 94 kg, de én nem érzem magam kövérnek. Mindenki azt mondja h fúj de kövér vagyok de én észre sem veszem. Kezdek kicsit aggódni hogy tényleg vagyok olyan bomba nő mint amilyennek hittem magam...:S Segítsetek kérlek!
2010. szept. 15. 21:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Kb. 25 kiló felesleg van rajtad. De ha te jól érzed magad, eszedbe ne jusson fogyózni.. Arra vigyázz hogy ne hízz meg annyira, hogy az egészséged legyen veszélyben. De amíg te szereted magad, ne foglalkozz azzal hogy több vagy az "ideálisnál".
2010. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
64%
Igen, a leírtak alapján nagyon kövér lehetsz...Jesszus...94 kiló..
2010. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Az ön BMI indexe: 30,69

Kedves Hölgyem!


Önnek szüksége van némi fogyókúrára! Testtömeg-indexe alapján ugyanis a túlsúlyosak csoportjába tartozik.


Gondolom ezt Ön tudta már eddig is - esetleg környezete néhány elejtett szóval felhívta rá figyelmét -, de most itt a lehetőség, hogy tegyen is ennek érdekében valamit. Érdemes még megmérnie a derék-körfogatát is. Amennyiben ez 88 cm felett van, akkor érdemes lenne néhány kilót leadnia. A derék körfogata ugyanis utal a lerakodott zsír nagyságára és arra, hogy Ön esetleg "alma" típusú túlsúlyos, amely nőknél ugyan ritkább, de fokozott egészségügyi kockázatot rejt magában. Tehát: próbáljon meg a lehetőségeken belül egészségesebben táplálkozni, kicsivel többet mozogni.


Érdemes lenne azonnal cselekednie, hiszen ebben az életkorban már elkezdenek kialakulni a táplálkozással összefüggő betegségek, de még megelőzheti ezek kifejlődését. A magasabb testsúly csökkentheti a fogamzóképességet, ezért nehezebb lehet a babavállalás, de megnöveli az esélyét az időskori, nem inzulinfüggő cukorbetegségre is.


Méresse meg rendszeresen vérnyomását és koleszterinszintjét is, de törekedjen a súlycsökkentésre és az egészséges táplálkozásra! (házipatika.hu)

2010. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Küldj képet.
2010. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ez kamu kérdés? Ha igen, nagyon nem poénos.


Ha tényleg ennyi kg vagy, sok felesleg van rajtad. Ez már nem az a súly, aminél belefér, hogy pl.az izom miatt nyomhatsz többet. Kép nélkül is meg lehet mondani.

2010. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szerintem kamu:).

De legtöbbször ilyenkor szokták írni,hogy nehogy fogyj,ez az ideális:).

2010. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha csak magamból indulok ki az én 165/75 méreteimmel, s látom, hogy ez sem a vékony kategória, akkor igen, kövér vagy. Persze nem a kóros, de attól igenis van rajtad felesleg. Nem tudom elhinni, hogy te nem látod magadon. Persze ha te így el tudod fogadni magad, neked így jó, akkor maradj ilyen, s ne foglalkozz másokkkal, viszont azt tudnod kell, hogy mennyi betegséged lehet. Mondjuk, ha nem zsírról van szó, akkor lehet tényleg nem olyan vészes a helyzet, viszont ha zsír, akkor azért pár kilót már csak az egészséged miatt is le kellene adni.
2010. szept. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ezt annyira utálom!

Mért lenne kamukérdés?

Én csak segítséget kértem nem azt hogy fúúúj kamukérdés.

Egyébként bocs hogy nem 175/60 vagyok.

Ja és elírtam nem 94 hanem 92 kiló :)

2010. szept. 16. 09:17
 9/20 anonim ***** válasza:
Azért gondolják azt páran, hogy kamukérdés, mert nehezen elhihető, hogy te bombanőnek látod magad ekkora súllyal. Az is más, ha kicsit teltebb vagy és úgy még simán jól érzed magad, feljönnek rád csinos ruhák. De ekkora súlyfelesleggel érdekes, hogy nem veszed észre magad. Majdnem 100 kilósan. Persze ha te így jól érzed magad, akkor nincs semmi gond, de az tény, hogy sok felesleg van rajtad.
2010. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
De, kamukérdés, másokat akarsz szivatni a hülyeségeddel. Töltsd el hasznosan az idődet, ne itt szórakozz, másoknak komolyan szüksége van a válaszokra, ne vedd el tőlük a lehetőséget a sz*roddal, úgyse hisz neked senki.
2010. szept. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!