Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, hogy ne...

Mit lehet tenni, hogy ne legyek édesség függő?

Figyelt kérdés
Sajnos mindig az édességeken jár az eszem, de tudom, hogy ez így nem jó.Már azon kapom magamat, hogy inkább mást nem is eszem csak, hogy beleférjek a napi kalória adagomba.
2010. szept. 15. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézz meg pár fitnesz modell versenyt,vagy a velük készült interjúkat.Nagyon szép és szimpatikus lányok.

Valami motivációt kell találj,hogy változz,különben minek váltanál.

De nézhetsz beszélgetést cukorbetegekkel is.Sajnos gyógyíthatatlan betegség.

2010. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Ha esetleg nem akarnád végigolvasni, de érdemes:

minél több finomított lisztet és cukrot eszel, annál jobban ingadozik a vércukorszinted, és annál jobban kívánod újra.

Minél kevesebbet eszel, annál kevésbé kívánod.

LE KELL SZOKNI. Szó szerint, mint a dohányosoknak meg a narkósoknak.

2010. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ezzel szenvedek, de ha pár napig megállod, vagy csak ránézel a kalóriára, és átállítod az agyad akkor menni fog. Én Norbi rudival, cukor mentes cerbonával és Norbi pudinggal elégítem ki az igényeimet. Vagy fagyi!
2010. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Édességen kívül ne egyél mást, garantáltan megutálod rövid idő után. De persze ez csak a végső megoldás...

Az édesség nem rossz, energiát is ad, de persze csak akkor hasznos, ha mértékkel fogyasztod.

2010. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, megpróbálom összeszedni magamat és betartani a tanácsaitokat.
2010. szept. 15. 21:25
 6/6 anonim válasza:

Nekem van egy tuti tippem én Pl:

Napi 1 szem C vitamint szedtem és egyáltalán nem kívántam az édességet!

2010. szept. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!