Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sürgősen kéne 2-3 kgot fogynom...

Sürgősen kéne 2-3 kgot fogynom. SOS?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok naponta 1-2 órát lovagolok, hétvégéken pedig díjugrató versenyekre járok. Szóval a sport rendben van, de a kimerítő edzések után jól esett a nyáron egy egy csoki meg éjszakai nasizás. Felszedtem úgy 3 kg felesleget, ami kicsit zavar legfőképp azért mert 2 hét múlva tesóm esküvője lesz és a ruhámat még a nyár elején megvettük. /elég drága volt/ Így hát nem is lehet se hozzá toldani se semmit. Szóval magamat kell hozzá igazítanom. Tényleg csak 2-3 kgot kell fogynom 2 hét alatt, de koplalni nem szabad mert hát szügség van erőre a lovagláshoz. Aki tudna segíteni, írja már le h pl. 1 hétig miket egyek, vagy ilyesmi. :) Köszi.
2010. szept. 14. 17:16
 1/5 Kriszti83 ***** válasza:
Ha napközben kevesebbet eszel többször, és este 6 után semmit, akkor leolvad az a 2-3 kg-tapasztalat.
2010. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én régebben a Metabolt szedtem a futás mellett, nekem az bevált. Most már van egy újabb verziója is a Metabol Forte, azt az egyik barátnőm szedi, ő azt mondja, hogy neki segített :)
2010. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Két hét alatt 4 kilót fogytam Rubint Réka 20 perceseivel. Pedig nem voltam kövér akkor sem.
2010. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1 hétig csak fehérje,3 óránként.Kevés ch mehet reggelihez,hogy ne ess össze.

Sovány húsok,tojás,túró,tejsavó turmix.

2010. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kétféle képen lehet .

Van a brutális fogyás vagyis sokat fogsz idegeskedni.

Van a normál vagyis sportolj naponta fuss és pár tornagyakorlat .Én magamból indultam ki 18-évesen elég szigorú körülmények közt nevelkedtem apa részről no itt sok idegesség után a jó formámból lett belőlem egy sovány ember.

18-évesen 165m 71kg voltam most 28-évesen 176m 66.

Csak a sportot tudom ajánlani émelj súlyokat avval ügyesen fogysz .

2010. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!