Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma? Lent a többi

Sokat ettem ma? Lent a többi

Figyelt kérdés
8kor 3 müzli szelet 10kor 3db zabfalatok és 16kor párolt répa,zöldség,káposzta,krumpli és zeller (keveset)
2010. szept. 9. 17:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez a testtömeg még egy 19 éves nőnek is kevés.Ne írj butaságot.Nincs rajtad egy gramm felesleg sem, sőt híznod kéne.Anyukád hol van ?
2010. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

anyum kivan bukva! :(

de tudom,h túlreagálják =(

2010. szept. 9. 18:25
 13/21 anonim ***** válasza:
160 cm-hez 48 kg rohadt kevés, mutass már egy képet magadról!
2010. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem reagálja anyukád túl.Megértem,hogy aggódik,.Hidd el jó vagy úgy ahogy vagy.Nekem nem kell fotó hozzá.A fejedben csinálj rendet.
2010. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

el kéne menned a pszichiátriára, mert amit leírsz, az egy kezdődő anorexia nervosa is lehet.

tudom, hogy te úgy látod, hogy fogynod kéne, és ez normális ennél a betegségnél. azt is tudom, hogy egyáltalán nem gondolod, hogy bármilyen mentális problémád lehet, ez is jellemző erre a problémára.

én nem akarlak arról meggyőzni, hogy nem kell fogynod. de kérlek, legalább gondolkodj el azon, hogy ha egy 150 centis, 42 kilós barátnőd ilyenekkel jönne hozzád, akkor mit mondanál neki. biztos te is azt gondolnád, hogy ez így nem jó.

és menj el egy pszicháterhez, vagy pszichológushoz, mert az a betegség, amibe könnyen lehet, hogy most mész épp befelé, nagyon veszélyes. sokan meghaltak benne.

2010. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Ez aggasztó. Félő, hogy anorexiás vagy, szerintem beszélgess el a háziorvossal vagy pszichológussal. A méreteid alapján lehetetlen, hogy kövér vagy, mégis azt hiszed. Ezzel a kajával csak tönmkreteszed magad, nem jut vitamin a szervezetedbe. Enned kellene legalább gyümölcsöt, levest, valami meleg kaját. A müzliről annyit, hogy tele van adalékanyaggal,ne az legyen a fő tápláékod, fő a változatosság és sportolj, egyél egészséges kajákat. De sztem hasznos lenne elbeszélgetni egy szakemberrel.
2010. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

képet nem szeretnék és nem is tudok feltenni :S

de köszi azért h aggódtok, de sztem nem kell!

tornagyakorlatokat még nem mondtatok :) pls :)

2010. szept. 9. 19:05
 18/21 anonim ***** válasza:
Nincs értelme a sportnak, amíg nem eszel valamit, ami biztosítja az energiát! Így csak még hamarabb fogynál el, szóval előbb kezdj el sovány húst, rizst meg ilyeneket enni, és fokozatosan kezdj el sportolni mellette. Nem hiszem, hogy a futás lenne neked a legjobb, hiszen az a súlyvesztést szolgálja, te meg úgy is túl sovány vagy. Izmot kell építened, de mivel nem vagyok szakmabeli, inkább olvass utána, hogy ennek mi a legjobb módja. Én annak idején kézisúlyzókkal végeztem gyakorlatokat, amiket újságokból néztem ki.
2010. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mit strapáljátok magatokat? Úgysem lehet neki megmagyarázni, hogy gáz a kajálása. Nemcsak a kalóriáról van szó, hanem zabfalatok és társairól beszélek. De mindegy, ha te így akarsz enni, egyél így. Majd saját bőrödön megtapasztalod. Csak iszonyat idegesítő, hogy minek kérdezik meg ilyenkor, hogy jó-e a kajálása, ha utána úgysem hallgatnak másokra? Azért már nem is kezdem el magyarázni, hogy kéne enned. Gondolom hallani akarod, hogy jajj ez iszonyú kevés, hú nagyon vékony vagy. Felőlem 40 kiló is lehetsz, én biztos nem fogom ezt mondogatni.

Amúgy én is voltam anorexiás, de meg tudtam állapítani magamtól is, hogy kevésnek számít, ha egy nap 1 almát és 1 répát eszek. Annyi, hogy akkor nem érdekelt, mert fontosabb volt a fogyás, mint az egészségem.

2010. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

hát ha rám halgatsz:) müzliszelet helyett ajánlanám (mivel cukros) és nem csak a fogyás miatt... teljes kiőrlésű kenyér.. DE! csak sparos ami tényleg jó sötét és a ch max 40g. többi jó.. de nincs hús. anélkül nem lesz szép hasad

sok sok mozgás

2010. szept. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!