Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kéne fogynom még? Kép

Szerintetek kéne fogynom még? Kép

Figyelt kérdés

Júius óta 63 kg-ról 55-re fogytam. Kell még? 165 cm vagyok.

[link]

[link]


2010. szept. 8. 18:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nézd, én nem mondom hogy nem pontoztalak le, mert hazudnék. De mikor ez megtörtént már jócskán le voltál pontozva! Szerinted egy kéztől lett a válaszod 21 százalékos? Engem is le szoktak pontozni pusztán a véleményem miatt, ez egy ilyen oldal!

Utolsó, képzeld énis járok terembe és nekem is van edzőm... És amiről te beszélsz az IZOMTÖMEG. Ami valóban nagyon szép, csakhogy izmot építeni nem olyan hűde egyszerű (főleg egy nőnek)éppen ezért a legtöbb embernek közel sincs AKKORA izomtömege, és ami kiteszi a kilóikat nagyobb részben zsír. És szerinted aki hány meg koplal azon mennyi izom van? Ha neked anorexiás az akin nincsen háj és extra izomtömeg akkor gratulálok!

2010. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Egy nő ugyanúgy tud izmot építeni, mint egy férfi. És igen, ha valakin nincsen háj, az jó, és igen, ha valakin nincs izom se, az meg SZA A A R! Mert annak csak a csontja látszik ki! Amúgy... jó, akkor a többi idióta majomnak, aki szintén lepontozott, nekik is köszönöm szépen! NA MOST PONTOZZATOK LEFELÉ, MOST VAN OKOTOK RÁ! HAJRÁ, LEGYETEK KEMÉNYEK!
2010. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahh ne idegesítsél már! xD Vazze, ha olyan kurv@egyszerű lenne izmot építeni, mindenki izmos lenne nem? Basszus még azt sem tudják sokan hogy kell diétázni meg fogyni. Nem mindenkinek van pénze edzőteremre, minőségi kajára, tápkiegekre, és nem fogja mindenki számolgatni a kaja mennyiségét. Otthon 2 kilós súlyzókkal nem fog egy nő izmot építeni és ez tapasztalat... Legalábbis nem olyat amiről te beszélsz, nem kilónyi izmokat. Heti 3X 1 óra otthoni ugrabugrálástól rohadtul nem szed fel 5 kilónyi izmot. -.- És igen, egy nő is tud izmosodni, de közel sem olyan könnyen és olyan értékben mint a férfiak. A nők legnagyobb százalékának jobban megfelel hogy leadják a feleslegüket,és nem akarnak Toldi Zsuzsa vagy Rubint Réka-féle izomzatot.

Még annyit, hogy mondod itt, hogy kevés az ennyi meg annyi kiló. Ha annyira nagy testépítő vagy tudhatnád, hogy nem a kilogramm számít, hanem a testzsírszázalék, és egy 52 kilós nőnek is lehet viszonylag magas a testzsírja.

2010. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nagyon jó az alakod !Tarcsad ezt a szintet.Kiváló alkat !!!
2010. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!