Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsorára zabkása ?

Vacsorára zabkása ?

Figyelt kérdés

Mennyire gond ha reggelim is és a vacsorát is zabkása lenne.?


(A keretében belefer)


40g zab lenne így összesen napi 80g zabot ennék.

Ez így szerintetek sok? Mármint a 80g egy napra és hogy vacsorára is ezt eszek ?



2021. dec. 17. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne már sok? Edd azt, ami jólesik. Én is eszem néha vacsorára zabkását.
2021. dec. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 80 gramm nem sok, nyugodtan eheted. Csak így ha ennyit eszed, akkor végül majd hamar megunod. :)
2021. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gond lenne, mert gyulolom a zabkasat :D

De egyebkent ha belefer, akkor miert ne ehetned? Nem azon elsz es ez a lenyeg.

2021. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Fogyás szempontból ha a keretedbe belefér akkor rendben van.


Viszont nem feltétlen egézsséges, enm váltizatos. Érdemes más komex szénhidrátokat is bevinni, sokfélét. Ha pont ugyanúgy ízesítenéd, az sem jó. Hosszútávon ez egyoldalú vitamin és ásványianyag hiányhoz vezethet.


Ha cukorral eszed akkor az túl sok, ha édesítővel, akkor az.

Illetve az édes étkezések hátránya, hkgy olyankor nem visszük be az étkezésenkénti 25 deka zöldséget, ami egézsség, rost, citamin szsmponrból szinten rossz.


Tehát összességében kereten belül hiába fogysz, én nem javasolnám hkgy minden nap 2x egyél zabkását

2021. dec. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

Mivel fogyás kategória, e szerint válaszolok.


Elég szar.

Egyrészt nem változatos, másrészt kevés, harmadrészt estére szénhidrátot?

4 dkg? Annyit egy 1 hónapos macska is megeszik, ez nem étkezés. Miért nem eszel zöldséget, fél kilót? Serpenyősen, sütőben sütve, lecsó, stb. Tudom, a zöldség szar, az édes zab meg finom, de a fogyózás arról szól, hogy minél többet egyél olyan kajákból, amiben kevés a szénhidrát. Én életemben nem ettem ennyi zöldséget, mint most, de meg is látszik a mérlegen, igazából röhejes, hogy esnek le rólam a kilók gy, hogy sosem vagyok éhes, más meg kínzásnak éli meg a fogyózást, mert szarul csinálja. Fél kg zöldség után nem vagyok éhes. 4 dkg zab után az lennék.

2021. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

#5

Ott hibázod el hogy nagyon sok átlagos testalkatú nőnek pont 40 gramm zab az ideális mennyiség, főleg ha mellé eszik gyümölcsöt, magokat. 40 gramm zab már 170 kalória. Nekem egy vacsim 300-350 kcal, ennek nagyobb része az. A tej qmiben főzöm, kis marék olajos mag, fél alma, egy kanál cukormentes mogyorókrém és meg is van a 300.

Este ugyanúgy lehet cht enni, főleg komplex, rosttal teli, lassú felszívódásút

És nem 40 gramm ch van benne, hanem 27.

Este pedig ugyanúgy teljes értékű étkezést kell enni, mint máskor. Nyilván lefekvés előtt 2-3 órával legutoljára, de a vacsora ugyanúgy étkezés.

A zöldséghiány résszel egyetértek

4es voltam

2021. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
Ott hibázod el, hogy a gyomrot kell "becsapni", nem a kalória a lényeg, hanem a nagy mennyiség, amiben kevés a kalória, amivel a gyomor elbíbelődik, míg emészti és küldi a jóllakottság érzését az agyba - ezért is kell sok rost. Eddig össz-vissz, szünetekkel ugyan, de közel 80 kilót fogytam úgy, hogy nem éhezek és akkor eszek, amikor akarok, szóval ezt hadd tudjam jobban. Továbbra is tartom, hogy aki fogyni akar, az kerüli a zabot, mert kicsi mennyiségben is sok benne a kalória - attól függetlenül, hogy lassabban emészthető, mint egy fánk. Egy tányér zsírtalan húsos levesben annyi a kalória, mint 3 falat zabban, hát inkább eszek normális emberi mennyiségeket, mintsem hogy zabbal fél perc alatt elérjem a limitet és majdnem üres hassal feküdjek le.
2021. dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is azt szoktam enni reggelire meg vacsorára.
2021. dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a keretedbe belefer akkor eheted nyugodtan

Nemcsak finom hanem nagyon egeszseges is es lassu felszivodasu szenhidrat ami a legjobb

2021. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Semmi akadálya.


Én ennek ellenére nem teszem, mert úgy építettem fel az étrendem, hogy a napi CH a nap első felére kerüljön. (PM alulműködés, IR kezdemény).

2021. dec. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!