Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem fogyni,...

Mit tegyek ha nem fogyni, hanem inkább izmosodni szeretnék eltűntetve ezzel a meglévő felesleget? Mit és mennyit egyek, mennyit mozogjak? Mi javasolt ilyen esteben?

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem konditerembe kezdjel el jarni. Ne a nagy, izompacsirta ffi-ak legyenek elotted most ahogy ezt olvasod. En is jartam, szerintem a leghatasosabb es a legrovidebb ido alatt ersz el vele "izmos" eredmenyt. Persze, ha csak lenne kedved hozza.

Az edzo majd ir es ad neked tanacsokat az edzesre is, es az etkezesre is, kerjel tole tanacsokat. O latja az alkatodat, es megbeszeled vele, hogy mit hogy tudnal enni, edzeni hanyszor tudnal jarni egy heten.

Ezen kivul jo az aerobick is ha izmosodni szeretnel.

2008. dec. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!