Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hét alatt majdnem 2 kg-ot...

1 hét alatt majdnem 2 kg-ot fogytam! Szeretném ha ez fokozatosabb és lassabb lenne. Le fog lassulni, ugye?

Figyelt kérdés

1 hete nem eszem édességet, fehér kenyeret,stb... szóval próbálom mellőzni a cukrot és szénhidrátot, de nem éhezem eszem rendesen. Majd mindennap mozogtam valamit futás, torna, jóga...

Magamon változást nem látok. Ezek szerint ez csak víz lenne? Félek, hogy lógni fog a bőröm...

Eredetileg 52 kiló voltam most 50,3. 162 cm-hez. Nagyon könnyűek a csontjaim izmom nincs... szóval van miből leadnom...


2010. aug. 31. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Jajj már a hajam égnek áll az ilyen marhaságoktól.

Ha nem akarod, hogy a tested szenvedjen, akkor hagyd ezt a "kilók rabja vagyok" dolgot. Tök mindegy, hogy hány kiló vagy, a centi számít. Lehet valaki a 162 cm-hez mondjuk 56 kiló, és mégis vékonyabbnak tűnik nálad, mert az izom nehezebb, mint a zsír. Nem mintha rajtad lenne zsír, a magasságodhoz már az 50 kiló is kevésnek hat, nem tudom, hova akarsz tovább fogyni (kilóban).

Az nem baj, ha mellőzöd a cukrot és a finomított lisztet, de semmiféle drasztikus fogyókúrára vagy étrendre nincs szükséged. Egyél normálisan, 1600-1800 kalória körül, sok zöldség, gyümölcs, hús, teljes kiőrlésű kenyér, gabona stb. Emellett sport, sport, sport, és akkor karcsúsodsz, formásodsz, feszes lesz a bőröd, és energiád is több lesz.

2010. aug. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi:) Első hét, -2 kg-persze hogy nem látod a változást, mert ez még kevés súlyvesztés. Senkin se látványos +/-2kg.

Java részt víz lehet, azt mondják az elején az távozik. A bőröd meg nem fog lógni. Az én fogyásom is olyan volt, hogy volt hogy 1 hét alatt 2 kg lement. De volt, hgy csak fél kg. Össze vissza.

Sőt, nekem az elején alig akart beindulni, két hét volt,mire 1 kg lement, pedig tényleg tettem érte. Aztán úgy megindult, hogy most -30kg-val vagyok kevesebb,mint januárban.

Szóval nem is olyan lassú fogyás az enyém szerintem, de csodák csodájára nem lóg a bőröm, a mellem sem! A karom elég puha, ennyi a problémám. Ennyi súlyvesztés után örülök neki, hogy csak ennyi.

Neked meg nem kell 30kg-t fogynod, szóval ne idegeld magad. Sok sikert!

2010. aug. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tudom hogy nem feltétlenül a kilók számítanak, centiben is mérem magam, de úgy döntöttem egy héten egyszer a mérésnél ráállok a mérlegre is... és ezért ijedtem meg egy picit.

2010. aug. 31. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!