Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hízlal? Pánikbeteg vagyok....

Ez hízlal? Pánikbeteg vagyok. És sok stressz után, egy ideig nem csúszik a szilárd kaja.. nem szeretnék lefogyni, ezért éjjel 1kor meg ettem egy tál zöldség levest, egy kinder pinguit egy csokis pudingot és egy db kinder csokit.

Figyelt kérdés
Màr volt így két éve amikor nagyon keveset ettem és le fogytam.. tavaly is néha de akkor kevés ideig tartott. Tudnátok esetleg tápláló ételeket stb..t mondani ami nem szilárd. Kakaós tejet szoktam még enni kenyérrel ( házi tejet) esetleg aki volt hasonlóan valami tipp? :)

2021. júl. 17. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Próbálj egészségesen enni akkor is, ne csak agyoncukrozott nasikat. Főzelékek, lágytojás, májkrém, kefír, joghurt, kockasajt, tejbegríz/tejberizs/zabkása, rostos levek. Bármit leturmixolhatsz a krémlevesektől, gyümölcsturmixoktól kezdve a húsos egytálételekig. Bébiételek (csak sózd meg).
2021. júl. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Hat ez rettenetes terv kerdezo. Szeretsz amugy jojozni? Hizni-fogyni? Szerintem nem jo buli, de ha elvezed, akkor eheztesd csak magad, meg eljel kakaon es kenyeren(??).

De ha egyebkent nem, akkor tessek eletmodot valtani, szamolni a kaloriakat es sportolni :)

2021. júl. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Kinder pingui, csokis puding, Kinder csoki, ezekkel akarsz fogyózni? Ezekkel nem fog menni, az ilyen cukrozott édességeket kerülnöd kell. Ha már ment a fogyás akkor vágj bele egészséges étrenddel és újra menni fog, kitartás 🙂
2021. júl. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm szépen a segítséged. 2/3 sajnos mikor van ez az időszakom, azert megy a puding a csoki mert a puding is kb folyekony de azert egy kis kaloria van benne :(
2021. júl. 17. 06:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen hízlal, ilyen étrend mellett nem fogsz lefogyni nyugi! Jobbulást!
2021. júl. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek, és hogy nem nevettetek ki :)
2021. júl. 17. 06:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia én voltam így . Nekem fejbe kellett eldönteni hogy csak azért is eszek ha kihanyom ha megfulladok, mert addig fajult hogy volt olyan nap amikor a víz se ment le egy teljes napon keresztül .
2021. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7. Szia. Neked hogy sikerült fejben leküzd?
2021. júl. 20. 19:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Erőltettem. Nem tudom te mitől félsz ? Én attól féltem ki fogom hányni folyton gombócot éreztem a torkomban. Aztán amikor eljutottam oda hogy inni se tudtam egész nap akkor úgy voltam vele hogy jobb kihanyni mint kórházba kerülni . Valami stressz biztos van az életedben. Én túl sokat foglalkoztam más véleményével, túlságosan meg akartam felelni jött a korona időszak féltem hogy nem lesz munkám. Előtte persze dolgoztam heti 60 órát két helyen az is kimeritett. Az egyik helyen felmondtam, vettem könyveket a témában azokat olvasgattam, relaxációs gyakorlatok. Ami a legtöbbet segített az az erőltetés. Én azt mondtam magamba ha jött a pánik evés közben hogy gyere b+ , csináld akkor tegyél tönkre, engem aztán nem érdekel... vagy a másik módszer hogy kitaláltam magamnak ilyen rituális nyugtató módszert . 1. Lépés 5 lassú levegővétel 2. Biztató szövegek pl hogy erős vagyok máskor is volt ilyen akkor is tuleltem , meg tudom csinálni . 3. Lefoglaltam magam valami aprósággal pl telefonos játék amire oda kell figyelni , valamilyen számlát pl telefon számlát befizettem. 4. Eldöntöttem hogy egy óráig nem stresszelek azon hogy rosszul vagyok r vagy sem hanem majd történik valami . Most sem az igazi még az állapotom, de egy nagyon nagyon súlyos helyzetből jöttem ki ezekkel az apróságokkal. Én nem csak enni/inni de a saját szobambol se tudtam kimenni egy hétig csak WC /re a fogmosás is gondot okozott , napi 3 panikrohamom volt ami órákig tartott , utazás teljesen felejtős. Én a mai napig csodálom hogy ebből ki tudtam jönni gyógyszerek nélkül , pedig jártam pszichiáternel és mondtak h ez elég súlyos és kellene a gyógyszer .

Egy próbát megér, de sajnos muszáj erőltetni azokat a dolgokat amiktol tartasz.

2021. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!