Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elliptikus gépen tényleg elég...

Elliptikus gépen tényleg elég napi 5-10 perc, hogy látványos eredmény legyen?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam vagy hallottam, hogy az elliptikus tréneren napi pár perc edzéssel (rendszeresen persze, minden nap) 2-3 hét alatt látható eredményt lehet elérni. Már van ilyen gépem, de még nem kezdtem hozzá... 13 hónapos kisfiú anyukája vagyok 170 cm és kb 78 kg legalább egy 10-est szeretnék még fogyni. Mennyi esélyem van rá?
2010. aug. 26. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kizárt hogy ennyi elég lenne. szerintem heti 3-4 alkalom és legalább 40 perc de jobb ha több. 5-10 perc az arra elég hogy kicsit megmozgasd magad. ha ilyen géped van otthon akkor szerintem használd ki rendesen mert ez nagy segítség hogy még csak nem is kell konditermbe menned.
2010. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyeneket a top shopos reklámban szoktak mondani. Nem érdemes odafigyelni az ilyenekre.
2010. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha fogyni akarsz szigorúan tartsd be, hogy kb 130 as pulzussal egy tempóban taposod a gépet minimum 40 percig, ahogy már írták, de ha sürgősebb a dolog mehet 1 óra is, de az felett már felesleges. Jó lenne ha heti 5 ször legalább meglenne ez az edzés, de az sem baj ha sikerül minden nap :D

Persze ha nem figyelsz oda a táplálkozásra, nem csináltál semmit. Ez az 5-10 perc meg nagy butaság, a tested 20 perc után kezd csak hozzányúlni a zsírokhoz...

2010. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ha ez tényleg így van akkor inkább eladom a gépet mert nekem erre nincs időm :( Örülök ha napi 1 órám jut magamra beleértve az evést, fürdést és a gépezést is sőt még a wc-zést is. Úgyhogy inkább a kajával próbálok fogyni.
2010. aug. 29. 16:57
 5/5 anonim ***** válasza:
LOL... ezen besírtam.. 5-10 perc??? még 40 perc is épphogy elég a formálódáshoz napi szinten, az is csak diétával együtt... gyors és egyszerű fogyás NINCS.. ahogy 5 perces hatékony edzés se..
2012. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!