Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázni képtelen vagyok...

Diétázni képtelen vagyok (persze ez nem azt jelenti hogy nagyon egészségtelenül étkezek ), sokat sportolok, de nem látom az eredményt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
szóval amint említettem képtelen lennék diétázni ,éheztetni magamat , néha már próbáltam ..egész nap nem ettem semmit aztán egyszer csak jött a vágy és jól megtömtem a kis bendőm . Sajnos édes szájú vagyok de nagyon ,akár két tábla csokit is simán letolok, vagy egy tonna gumicukrot ha van otthon... Nem vagyok egészségtelen, sok gyümölcsöt is eszek, kevés húst, nem eszem full zsíros magyaros kajákat, és a mennyiség se soha hatalmas ,normál adagot szoktam enni.Talán desszertből szoktam csak abnormális adagokat enni...De minden nap el is égetem a szenvedélyem okozta kis bébiháj embirókat , keményen futok 1-1,5 órát , vagy ha nem futok aerobikozok,táncolok,úszok,biciklizek valamit minden nap csinálok. MÉGIS, a régi anorexiás csontemberekre tervezett kis nadrágom nem megy rám, a súlyom meg az egykori kis 45 ról hirtelen felugrott 57 re... Jó persze azóta nőttem is , 170 cm vagyok most de ez akkor is gusztustalan súly magamhoz képest és megőrülök. Ráadásul retkes nőies alkatom van széles a csipőm (93) és a melleim is megdagadtak amit utálok mert szeretek hason aludni és most kényelmetlen már az is. A derekam meg a halálom: nálam látszatra sokkal testesebb barátnőimnek is 60-65 ös a dereka nekem meg 71.. nem is értem hogyan,mármint nem vagyok egyáltalán kövér se vékony de azért a 71 az nem valami jó adat. Teljesen elvagyok keseredve, le szeretnék fogyni onnan , nem akarok egy rothadó kis körte lenni , ropi se akarok lenni hanem egy csinos vékony de feszes testű csajszi. Nincs valami ötletelek? Köszönöm L/18
2010. aug. 24. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
A rendes diéta nem éhezésből áll. Sok hús , kevés szénhidrát, valamint sok mozgás. Diéta nélkül nem lehet látványos változást elérni csak sporttal, sajnálom.
2010. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, próbáltam már salátásat meg szénhidrátmentest de egyszerűen számomra az egyenlő a kínzással hosszú távon hogy legelésszek mint egy tehén.Persze vannak normális diéták ,csak azokat nehéz előkészíteni, időigényes, és csomószor nincs alapanyag itthon...De azért köszönöm a tippet, próbálkozok visszavenni mert csak mozgással tényleg nem fog menni.
2010. aug. 24. 17:57
 3/9 anonim ***** válasza:
MONDOM HÚS, NEM SALÁTA !!!!!!!!!!!
2010. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Roppant egyszerű, meg kell válnod az édességtől. Ennyi. Nem mondhatod, hogy egészségesen eszel, ha két tábla csokit is képes vagy betömni. Felejtsd el a desszerteket, s ha továbbra is ennyit mozogsz desszertevés nélkül, meglesz a hatása ;). Egyébként az adatok alapján nekem nem tűnik úgy, hogy baj lenne a súlyoddal.
2010. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm és igyekszem ,csak nagyon nehéz lesz...de egyébként a csokit lehet túlozva mondtam, az nem egy általános állapot nálam h.táblák csúsznak le:D Ritkán ha nagyon megkívánom csak akkor, amúgy meg napi 2-3 sor csoki meg egy zacskó gumicukor meg valami kis keksz,vagy rudika szokott a kiegészítő adag lenni ami nem kevés,egészségtelen, épp ezért elfogok búcsúzni tőlük
2010. aug. 24. 18:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Pár sor csoki is sok, ha minden nap eszed. Havonta 1x-2x engedj magadnak egy sort, az azért nem árt meg, viszont a gumicukrot mindenképp felejtsd el. Több szempontból egészségtelen, nem csak üres kalóriaforrás, de a fogaid is tönkre mennek, a gyomrodnak se tesz jót.
2010. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta,amit észre sem vettél.Szénhidrátcsökkentés és elegendő fehérje bevitel vagyis HÚS,tojás,túró folyékony édesítővel,ha ennyire édes szájú vagy.
2010. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az elsőnek: Értem köszönöm, próbálkozok

Utóbbi: Szintén köszönöm a tippet, megfogadom. Láttam mikor ott fentebb a kolléga írta a húst, csak én nem szeretem bűntudatom van ha azt eszek , túlságosan állatbarát vagyok. Persze nem vonom meg magamtól, minimálisan halat,vagy csirkét eszek ,de másra képtelen lennék, főleg nagy mennyiségben nem. Tudom ,hogy erre vannak tenyésztve de akkor is megölik őket,szörnyű körülmények között tartják,szállítják szegénykéket.

2010. aug. 25. 10:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Figyelj azért kell enni sok húst meg fehérjét, mert akkor a szervezeted nem az izmodat fogja lebontani a sportolás után, hanem a zsírhoz fog nyúlni. Ha nem eszel elég fehérjét akkor izomból fogsz fogyni nagyrészt, végeredménybe pedig még lehet rosszabb lesz az izom-zsír arány a testeden, tehát rosszabbul fogsz kinézni mint a diéta előtt.
2010. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!