Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Suli időben ti hogyan oldjátok...

Suli időben ti hogyan oldjátok meg a sportolást heti hányszor mennyi idejig csináljatok amit csináltok? (továbbtanulás mellett, egyetem)

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 00:41
 1/7 anonim válasza:

én gimnazista vagyok, heti háromszor járok edzésre (küzdősport), bár ez a lakóhelyemen van, könnyen megoldható :)

16/L

2010. aug. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert én is most megyek fősulira. De olyan NINCS, hogy nem megyek le minimum heti 6X terembe! Középsuli mellet nem volt gond a heti 6 edzés, nyári szünetbe meg simán ment a 11.
2010. aug. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt a mozgas a lenyeg, a rendszeres mozgas. Tehat az lehet seta, futas, bicikli, uszas stb. amire lehetoseged van, itt a lenyeg, hogy rendszeresen, s nem kell tobb, mint napi 20 perc, tehat a min.

Nekem amikor diak voltam a seta es a futas valt be, mivel

ezt tudtam kivitelezni, es addig pighentettem az elmemet is, igy mindig olyat tettem, amihez kedvem is volt, mert ezis nagyon fontos.

Amikor esett, akkor tancoltam pl.

2010. aug. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem valami könnyű. Ez függ a suli fajtájától is, én elég kemény suliba kerültem és itt valóban nem könnyű időt teremteni, de a sportot nem lehet elhanyagolni. Heti 3x kell, de ennél több még jobb.
2010. aug. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz én nem egyetemre járók, de anno nekem is volt olyan hülye órarendem, mint az egyetemen vannak. Én úgy oldottam meg a mozgást, hogy más busszal közlekedtem és ott ahol letett kb. 20-25. perc sétával a suli, meg áttértem arra, hogy itthon tornázzak. Persze másabb, mint amikor kondiba jártam, mert ott az is ösztönzött, hogy mást is láttam "szenvedni", de meg lehetett szokni :).
2010. aug. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én fősulis vagyok, illetve már végzős. Nem tudom máshol hány óra van meg milyen az órarend, de én 5 napból 3-4szer általában kora délután otthon voltam. Tehát mindig maradt arra időm, hogy lemenjek edzeni. Hetente 4szer edzek, mondjuk nem megyek mindig terembe, van hogy itthon tornázok és bicajozok. Olyan úgysem nagyon lesz, hogy reggel 8tól este 6ig bent vagy a suliban. Legrosszabb esetben este is tudsz edzeni.
2010. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: persze vizsgaidőszakban már más volt a helyzet, olyankor előfordult, hogy csak heti 2 alkalomra volt időm, főleg energiám...
2010. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!