Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az egy hetes tojásdiéta vagy...

Az egy hetes tojásdiéta vagy a z egy hetes gm diéta hatékonyabb? Próbáltátok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjem gluténérzékeny, közel 30 éve tart gm diétát, mégis van rajta kb 10 kiló plusz. Miből gondolod, hogy fogyni fogsz, ha búzaliszt helyett mondjuk rizslisztet eszel?
2021. ápr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a célod vele? Mert ha fogyás, akkor ugyanolyan haszontalan.
2021. ápr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő retek. Attól, hogy valami gluténmentes, hogy lenne jó fogyókúrás kaja? Mi az összefüggés? :D
2021. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem hatékony, ami egy hétig tart...

Lehet, hogy 1-2-3 kiló lemegy, és pont belefér valaki az esküvői ruhájába, vagy pl. egy sportoló eggyel alacsonyabb súlycsoportban indulhat, de ez ahogy lement, vissza is fog jönni.

2021. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a tojás fogyókúrát probáltam de nem egy hét alatt fogytam le vele azonkivül fontos ha fogyni akarsz hogy egyik diéta sem fog csodát tenni ha közben nincs mozgás és egy hét alatt ne várj csodát mert nem fogsz 5 6 kg ot fogyni vagy ha fogsz is amint visszatérsz a régi étrendhez vissza hizod tapasztalat. Egyébként heti fél 1 kg fogyás max 2 kg fogyás az egészséges de az is akkor ha nagyon nagy súlyfelesleggel küzdesz
2021. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm csinálta azt fogyókúraként, hogy laktózmentes és gluténmentes termékeket vett egy vagyonért, holott egyikre sem érzékeny... :D Teljesen értelmetlen.
2021. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Remek, egy hétig mi az isten értelme van?


Én valóban gm diétán vagyok, mert kell és nem holmi időszakos hóbort miatt.

Ráadásul a hozzátok hasonló divatmajmok miatt néznek le engem/minket is, sokan el sem hiszik, hogy nem jókedvemből étkezem gm, hanem mert rhadt fájdalmaim vannak a normális lisztektől.

2021. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!