Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő után fogok jelentős...

Mennyi idő után fogok jelentősebb változást látni magamon?

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint 2 hónapja (január elején) váltottam életmódot. Viszont azóta kb. semmi változást nem látok magamon. Viszont azt tudom hogy fogytam, mert van több ruhám is, ami például 2 hónapja szorított/feszült, most meg kényelmesen tudom hordani őket.

Kb. mennyi idő múlva fogom látni is a változást?


2021. márc. 13. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 kilót fogytam, de mások jóval hamarabb észrevették a folyamatot, mint én magam a tükörben.
2021. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Kicsit többet is írhatnál erről. Mit takar az, hogy életmódot váltottál? Eddig krémest ettél reggelire, most meg joghurtot chia maggal? Eddig meg sem moccantál, ráadásul irodai munka, most meg minden nap futsz? Vagy súlyzós edzést végzel? Szóval mit értesz életmódváltás alatt?

Jelentösebb változást én az életmódváltás után fél évvel láttam magamon. A környezetem már korábban is érzékelte, hogy vékonyabb vagyok. Az én életmódváltásom egészséges étkezést (semmi cukor semmi fehér liszt, sok fehérje) + heti 4-5 kondatermi súlyzós edzést takart. Fél év után rendesen kirajzolódtak az izmaim, lapos izmos has stb. A fejlődésemet nem az alapján látom hogy mit mutat a mérleg, hanem van néhány gyakorlat, amit minden hónap utolsó napján megcsinálok, hogy lássam mennyit bírok (fekvőtámasz, plankok). Ès látom, hogy egyre többet.

2021. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Mit takar az, hogy életmódot váltottál?"


Egészséges étkezés, +heti 3-4 súlyzós edzés (1 órásak), és heti 3-4 alkalom biciklizés, amivel alkalmanként olyan 1000-1500 kalóriát szoktam elégetni. (a computerem számolja)

Egyébként 180 centi vagyok kb. és olyan 100 kg körül vagyok.

2021. márc. 13. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

Legjobb tanacs hogy elkeruld a testkèpzavart: mèrd meg magad mèroszalagal peldaul a derekad. Mèrd meg a sulyodat is.

Minden honap elso napjàn reggel mielott barmi mast csinalnal. Ird fel az eredmenyt havonta!

Kèk mèrès kozott tilos tukorben megnezned magad (kivève arcor) es tilos mèrned is!


Igy es csak igy fogod latni a valtozast, latvanyos lesz!

2021. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lex01 válasza:
70%
Felesleges méreckedni mert ha izmosodsz és ég le a zsír még többet is mutathat a mérleg és bebolondulsz.
2021. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Talán -15,-20 kg körül. Egyébként nehéz önmagunkon látni a változást, mert megszokja az ember a saját tükörképét.

Nekem nagyobb feleslegem volt az átlagnál, és csak olyan -50 kg körül kezdtem el látni a tükörben. Hiába kezdett el hamarabb lógni rajtam az összes ruhám, ugyanolyannak láttam magam. Csak fotókon láttam különbséget, tükörben nem. -80 kg körül jártam mikor ketten is megkérdezték rákos vagyok- e, mert úgy látják fogytam.

Mérj pár havonta körméreteket, és csinálj fotókat ruhában, és alsóneműben is, magadnak, hogy össze tudd hasonlítani. -10 kg már képeken is lehet látványos.

2021. márc. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Aki negyest lepontozta az gondolkodni sem kepes
2021. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van van egész alakos képed közvetlenül kezdés előttről, akkor tedd oda egy mostani mellé. Magadon így a legkönnyebb látni, tükörben hozzászoksz.
2021. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!