Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék iskola alatt...

Hogy tudnék iskola alatt fogyózni? Böv Lent=)

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy 16 vagyok, és muszáj lnne fogyóznom, mert magam is tudom, hogy idősebb koromban baj lehet a túlsúlyból. kb egy 20 kilót.:S próbálkoztam nyáron a bicajjal, a lábamróment is le=) de abszolút nem kilóban mérhető. sajnos az egészéges táplálkozással az a ba, hogy én nagyon szeretek enni, és nembírom nézni azt, hogy a szüleim milyen jót esznek. megpróbálkozhatnék, hogy mondom anyának főzzö nekem külön, de mégis hogyan?:=( tök elvagyok keseredve
2010. aug. 16. 21:34
 1/10 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel.De most végre rászántam magam arra , hogy formába hozzam magam:D....Nekem is le kéne adnom 10 kg-ot....Én is bringázok s meg is van az eredménye pedig csak 1 hete kezdetem el :).Szerintem ne hagyd abba a bringázást mert megéri;).
2010. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
szia. nekem is kb 20at lekéne .. vagy többet .. szeptembertől én is kezdem a fogyókúrát... minden nap norbi tornát szeretnék beiktatni.. de még eldőlik mi lesz :D
2010. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én azt tudnám tanácsolni, hogy ha nincs is sok időd rá, de naponta mindig iktass be egy kis edzést magadnak. Elég ha csak fél óra is, de a lényeg, hogy legyen. Pl.: felülés, kitörés, fekvőtámasz, futás. Ilyenekre gondolok, de persze más is lehet. Nálam nagyon bevált, a lényeg a napi plusz mozgás. Emellett fontos, hogy ne egyél hízlaló dolgokat, mint pl.: pékáruk, tészták, zsíros ételek, nasik. Remélem segítettem, sok sikert! =)
2010. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Most mondhatnám, hogy a szex a legjobb zsírégető, de inkább nem akarlak rábeszélni :P


Járj el naponta futni/kocogni, sétálj sokat és csak mértékkel egyél. Inkább többször keveset. Fontos, hogy este 6 után már ne egyél semmit és előtte is valami könnyűt.



Ha kellenek tanácsok, nyugodtan keress fel PM- ben (=

2010. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
2. vok.. de ha gondolod írj privibe és beszélgethetünk róla, vagy együtt csináljuk :D
2010. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én iskolaidő alatt jobban tudok a fogyózásra koncentrálni, legalább van valami napirend amihez tartom magam és végre kezdődnek az edzések :)

meg ha már a városban vagyok a kondiba is el tudok menni

2010. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan egyél azokból a finomságokból, amikbőla szüleid, csak jóval kevesebbet, mint eddig. Na meg persze mozogj.
2010. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi szépen, nagyon aranyosak vagytok. =)

velem az a legnagyobb baj, hogy sokáig sportoltam, de beteg lettem egy időre, és sajnos feljött jócskán. :S visszapróbálom hozni a sportot az életembe, és figyelek, hogy mit eszem. :)

2010. aug. 17. 13:47
 9/10 anonim válasza:
hát sok sikert neked is meg magamnak is szeptembertől xD
2010. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösziii. :D Neked is. (:
2010. aug. 17. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!