Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnék comból fogyni?...

Leszeretnék comból fogyni? Mit kéne tennem? Valaki valami tipp?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon meghíztam combra és valahogy leszeretném adni..Nem merek már semmilyen nadrágot felhúzni tudom én tehetek erről de leszeretnék fogyni,mert utálom magam amiért meghíztam...
2010. aug. 14. 17:29
 1/8 A kérdező kommentje:
15/L
2010. aug. 14. 17:29
 2/8 anonim válasza:
94%
Én ajánlanám a toppshopos Leg magic-et. Vagy valamilyen utánzatát :) Nekem is van itthol, anno 168 cm és 74 kg voltam, használtam a Leg Magic-et és a haspadot együtt így két alatt lefogytam 65 kg-ra és a combom is véknyabb lett :) Először persze megijedtem, mert olyan hatást keltett mintha még vastagabb lábaim lennének, de csak azért, mert először izmosodott, később viszont ment le belőle :)
2010. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ne légy már kicsinyes (hogy nem mersz semmilyen gatyát felvenni) láttál te már igazi kövér embereket p*csagatyában, mindenféle szégyenérzet nélkül?? mert én igen. SOKAT. és nem zavar, mert elfogadják magukat. leírnád a paramétereidet amúgy? köszi :)
2010. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Épp ez az. Én nem tudom magam így elfogadni egyszerűen nem érzem jól magam a bőrömben így.=/
2010. aug. 14. 17:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát 150 cm :S és 62-63 kg
2010. aug. 14. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Biciklizz, és minden 3-dik nap fogyókúrázz :)

Azt még ki lehet bírni.

2010. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1 nincs helyi fogyás

2 [link]

számold ki, egyél valamivelkevesebbet, mozogj többet

3 olyan mozgást válassz, ami felviszi a pulzusod és megizzaszt (pl: fitness kickbox, capoeira aerobik...)

4 várd meg, hamarosan jön az eredmény

5 ne egyél sok cukrot, mert attól híztál meg, a szervezeted zsírt csinált belőle

2010. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Futás vékonyítja a combot. Én egy időben csináltam guggolásokat, combra gyakorlatokat... igaz, kemény lett nagyon a combom, de izmos, vastag is.Abbahagytam a combra atornát, elkezdtem futni.. vékonyabb lett,de szép szálkás.
2010. aug. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!