Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A leggyorsabb fogyás módszer?

A leggyorsabb fogyás módszer?

Figyelt kérdés

1 hét alatt le lehet fogyni kb 5kg-ot?

180cm 86kg 16f



2020. okt. 25. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
kéz-láb amputáció
2020. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszokat kérek.


Étkezésre és sportra gondolok.

2020. okt. 25. 13:52
 3/13 anonim válasza:
84%
Egy hét alatt nem hiszem hogy le tudnál adni annyit... Max 2-3 kg/hét de az is csak nagyon extrémen elhízott ember esetén fogyókúra elején... Normál esetbe olyan 1 kg minusz/hét
2020. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj nem szeretnélek elkeseríteni, de egy hét alatt MAXIMUM egy kilógramm az egészséges fogyás. Öt kilót csak koplalással vagy valami csodaszerrel tudnál leadni, és az sem a zsírból menne le, hanem az izmaidból. Tanácsolom neked az életmód váltást. Annak semmi értelme hogy koplalsz 2 hétig, aztán elkezdesz ugyanúgy enni ahogy eddig ettél, hidd el, vissza fogod hízni, még több is leszel mint amennyi voltál. Sokkal jobb lenne sportolni, egészségesen táplálkozni, üdítők helyett vizet inni, és zöld teát cukor nélkül.
2020. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
37%
Minden étkezés előtt igyál egy nagy pohár langyos vizet, hányingered lesz tőle. A fehér lisztet cseréld le a kókusz lisztre vagy útifűmaghéjra, nagyon kevés az energiatartalmuk. Folyadéknak vizet igyál, mert a legegészségesebbnek hirdetett gyümölcslé is tartalmaz kalóriát, cukrot, szénhidrátot, nem is keveset. Sétálj a busz helyett, szabad levegőn tartózkodj inkább a házad helyett. Uzsonna gyanánt almaszeleteket egyél, esetleg egy kis natúr görög joghurttal, mert igaz, hogy fehérjebomba, attól még van kalóriája. Cukor helyett eritritet vagy steviát használj, nulla a kalória tartalmuk, az utóbbi a fehér cukornál sokkal, de sokkal édesebb. Hagyd el a reggeliző pelyheket, helyette te csinálj zabkását magadnak, és gyümölccsel édesítsd őket. A salátákra pedig ne kérj olajos önteteket, mert hiába jó az olívaolaj ettől meg attól meg amaztól, nem fogsz belehalni abba, ha nem viszed be a szervezetedbe azokat a jó zsírsavakat. Inkább saját magad fűszerezett joghurtöntetet használj. Próbálj meg minél kevesebbet ülni, amikor muszáj, lépcsőzz sokat, járkálj a házadban, ha bent kell maradnod, evés közben ne olvass, tévézz, telefonozz, akármennyire is csábító vagy kényelmes. Nevess sokat, sok kalóriát éget el, a hasizmaidat is megdolgoztatja. Biciklizz, ha túl messzire mennél egyébként a busszal, vagy bármivel, így az idő miatt nem sétálhatsz.
2020. okt. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Hülye kérdésre nem fogsz értelmes választ kapni.
2020. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Meghízni se 1 hét alatt híztál ugye? 5 kilót lehetetlenség, maximum 1et
2020. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
2 hete beteg vagyok. 3 napot csak feküdtem, gyógyszer+hasmenés. 40-ről 36 lettem...
2020. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értelm akkor 1 hét alatt 1kg fogyás
2020. okt. 25. 14:33
 10/13 anonim válasza:
80%

1 hét alatt én pontosan 5 kilót fogytam,úgy hogy naponta 500 kaloriát ettem egészséges ételekbol,futottam napi fél órát és ittam 1,5 l vizet. Ez nyilvan nem egészséges,izomból fogy az ember és vissza lehet hízni nagyon gyorsan, ha utána vissza állsz normál etrendre,rossz közérzeted lesz és még nagyon sok hátránya van ha nem vigyazol.

Én 1 hét alatt le tudtam adni,nem könnyű,de nem csináltam tovább és nem lett semmi bajom.

2020. okt. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!