Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fontos! Mit egye reggelire...

Fontos! Mit egye reggelire ami nem hízlaló, de mégis laktató?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok és nyári munkán vagyok.Mielőtt elmegyek dolgozni,eszem itthon valamit és iszok egy kávét.

De mi legyen az,amit ilyenkor eszek?

Ez olyan hajnali 4-1/2 5 körül van.


Aztán bemegyek dolgozni és ott 1/28 kor van a reggeli szünet,ekkor is eszek valamit(eddig szendvicset ettem).

Szeretnék valami kevésbé hízlalót enni,de nem tudom,hogy mi legyen az?


Köszi előre is a válaszokat!

Üdv!


2010. aug. 8. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Zabpehely tejben megfőzve, kis fahéjjal. Ebbe banánkarikákat is szoktam tenni, de itt sokan lehurrognak amiatt az egy nyamvadt banán miatt is :D

Vagy teljes kiőrlésű kenyér sonkával, paprikával, uborkával, paradicsommal retekkel, vagy amivel szereted. Ehhez ehetsz még egy pohár natúr joghurtot.

2010. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Főtt tojás... 3-4 darabbal elvagyok egész délelőtt... Mellé mondjuk 1-2 szelet teljes kiörlésű kenyér... Azt hiszem a TESCO-ban lehet kapni rozskenyérnek nevezett valamit.. 10-15 szelet van egy zacskóban... és ilyen kemény állaga van és könnyen törik... azt hiszem 150 Ft... a Spar-ban 300 felett van. Na az garantáltan diétás^^ Fogsz egy kis műanyag dobozt és belerakod a felszeletelt tojást.. utána már csak kibontod és megeszed:)
2010. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
müzli
2010. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mit dolgozol? fizikai munka?
2010. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen joghurt jó reggelt keksszel.
2010. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Boschban dolgozom.szalag mellett!
2010. aug. 8. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

végig állni kell?

akkor min egy jó adag zabpehely indulás előtt + tejtermék

első szünetben szendvics, sok zöldséggel, ha lehet teljes kiőrlésű kenyér és valami sajt + húsféle bele....több szünetetek, nincs is igaz? csak 5 percesek, ott viszont nem ártana egy gyümölcs és házi készítésű mézes műzliszelet


délután meg mehet a fehérje párolt zöldség


egész napi álldogálás mellett nem fogsz elhízni, de javaslom, hogy délután bármennyire hülyén hangzik menj el bringázni, mert az átmozgatja a lábad

2010. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig nagy probléma a reggeli, mivel egy szelet teljes kiőrlésű kenyér majdnem 200 kcal. Akkor egy szendvics sehogy sem jön ki 450 alatt. Reggelinek kicsit durva. Akkor a zabpehelyből is 1 kicsi adag 110 kcal, és akkor még a tej... És ennyitől nem lakok jól. Így az ebéddel együtt rögtön ott vagyok minimum 1000 kalóriánál. Nagy problémák ezek. :)
2010. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!