Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Natur aqva ízesített ásványvíz...

Natur aqva ízesített ásványvízet szabad inni? (1 literes rebarbarás) abban sok a cukor meg a szénhidrát?

Figyelt kérdés
az a gondom h akkor is eszek ha nem vagyok éhes! vízzel pótolnám, és ezt meg is tudnám inni, mert már a simától rosszul vagyok! tehát jó az a víz is? és mit tudtok tanácsolni a folyton kajálás ellen? mitől múlik el az éhség érzet?
2010. aug. 2. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor múlik el ha naponta többször keveset eszel (és nem nassolnivalókat hanem rendes kaját)
2010. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyél olyan dolgokat, amik mellett nem éhezik a szervezeted. Reggelire kell a szénhidrát, de jó minőségű. Teljes kiörl. kenyér. Napközben pedig zöldség, gyümölcs, fehérje. Almát pl. folyamatosan ehetsz, bármikor, nem fogsz tőle kevésbé fogyni.

Ha koplalsz, persze, hogy éhes vagy, azon nem segít a víz.

Egyébként fogj egy üveget és nézd meg kalóriatartalmát. Egyszerűbb neked megnézni, mint hogy felálljak az irodában, lemenjek a boltba és megnézzem neked, utána pedig túlórázzak a lógás miatt.

Ennyi mozgás nem fog megártani, ne félj.

2010. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem én cak nem tom mennyi a ok é mennyi a tűrhető
2010. aug. 4. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
A kerdes az,hogy valoban fizikai ehseged van-e vagy csak unatkozol?netan annyira gorcsosen akarsz fogyozni hogy masra nem is tudsz gondolni?:)ha csak unalombol eszel vagy a lelki problemakat akarod kajaba fojtani,akkor sztem legjobb ha keresel vmi olyan elfoglaltsagot,amiben igazan oromodet leled.ha naponta tobbszor eszel keveset,azzal szinten tartod a vercukrodat es megelozod az ehsegrohamokat is.mellesleg az anyagcserednek is jobbat teszel.vannak olyan etelek amikbol eleg sokat ehetsz es nem hizlalnak,pl a zoldsegek,puffasztott buza/rizs,hal(nem olajos),sult csirke(bore nelkul),tojas,tengeri herkentyuk(ezeket mindig jol susd at!)sovany tejtermekek.sok izesitett asvanyvizben csak edesitoszer van,de rajta kell h legyen a palackon.ha cukros,inkabb keress olyat ami edesitoszeres.
2010. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

na igen valószínű h azért eszem, mert unatkozom... tehát kellene vmi elfoglaltság... igyekszem


a puffasztott rizs nem hizlal???

2010. aug. 4. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:

A natur aqua ízesített vizei cukrozottak. De ezt magadtól is tudhatnad, ha elolvasnád az üvegen.

A Fonyódi nem cukros, válaszd inkább azt! És legyél egy kicsit önállóbb!...

2010. aug. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!