Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ehetnék délután? A mai...

Timido kérdése:

Mit ehetnék délután? A mai napom katasztrófa

Figyelt kérdés

a reggelim : 4 szelet kenyér ( szeletenként 80 kcal volt, tehát én 500 ra tippelek, ha beleszámolom a köreteket is )

aztán ettem egy kis túrót + 150 kcal

de délután már, nem ettem szinte semmit, csináltam salátatálat, mi borzadály lett, tehát a 6. falat után azt mondtam, inkább nem eszek. ez gondolom olyan 100 kcal lehetett

megettem egy natúr jogjhurtot, 70 kcal

meg 3 almát az kb 120 kcal lehetett gondolom.

ez összesen : 940 kcal körül volt.

de én általában 1500 at eszek, és mellette futok hetente 4-5 ször 25 percet. de ma nem nincs energiám elmenni. ugye nem fog raktározni a szervezetem emiatt a nap miatt?

egyszerűen fogalmam sincsen mit egyek délután, mert izmot szeretnék leépíteni, így fehérjét nem ehetek. szénhidrátot megint nem ennék. de a saláta valami borzadály. akkor inkább éhezek, minthogy megegyem.


2010. aug. 2. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
almát, dinnyét:)
2010. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

zöldség-gyümölcs

egy-két kocka étcsoki

2010. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

izmot akarsz leépíteni? ha szabad kérdeznem miért? az izom pont a legjobb zsírfaló. minél kevesebb az izmod annál kevésbé fogysz.

egyébként meg vicces is amit írsz. azt hiszed ha fehérjét eszel attól nő az izmod?:)))) az izmod az edzéstől nő. és heti 4* 25 perces edzéssel szerintem nem lehetsz izompacsirta. én heti 5*50 percet edzek és nem vagyok túl izmos. szóval fehérjét egyél nyugodtan , a reggeli 4 szelet kenyeret meg mellőzd. én egy héten nem eszek annyi kenyeret.

2010. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

de akkor már tényleg nem tudok mit enni :O

amugy azét, mert a lábaimat szeretném ha vékonyabbak lennének. Így szeretnék zsírból is és izomból is leadni.

eddig a vacsim mindig túró volt, joghurt, csirkehús. ilyenek. :) csak úgy gondoltam, hogy fogyok 2 kilót, aztán megint eszek majd fehérjét. aztán megint mellőzöm, aztán megint fogyasztok.

2010. aug. 2. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:
rosszul csinálod. ne akarj izmot veszteni, gondolom azért vastag a lábad mert zsíros. attól a kis futástól nem lehet focista lábad. vacsorára csakis fehérjét egyél , nem az izmok miatt hanem azért mert akkor tudsz fogyni. ha vacsira szénhidrátot eszel akkor nem fogsz fogyni.
2010. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hány éves vagy, de látszik , hogy még fiatal nagyon

Egy csupa izmos, szálkás láb, az nem lehet vastag ! Ahoz testépitő kéne legyél és hormonokat kéne szedjél

Ami rajtad van az háj, mégha nehéz is elfogadni

Persze minimális háj, de hidd el, hogy a háj teszi, hogy nem tetszik a lábad, és nem az izom

Vagy talán olyan a lábad, mint ennek a hölgynek ? Mert ez csupa izom, de én nem hiszem, hogy a tiéd igy néz ki : [link]


Szóval az zsir, hidd el nekünk

2010. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
muti már egy képet magadról
2010. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]

kép a vastag lábaimrol

2010. aug. 3. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!