Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért csak ilyen keveset fogyok?

Miért csak ilyen keveset fogyok?

Figyelt kérdés

Június elsején kezdtem bele az életmódváltásba. Nem ettem azóta se cukrot, se kenyeret, se zsírt , chipset, csokit, hamburgert , kólát. Szóval értitek semmi üres kalóriában tucsogó ételt- italt.


Mindennap gyaloglok 3km-t. Minden második nap futok. Egy héten 6szor edzek. Napi kalória bevitelem 1200-1500 között mozog.


Jól bírom, a gyomrom is összeszükült. Szedek C vitamint, magnéziumot, kalciumot. Edzés után fehérjeturmixot. Rengeteg zöldség , soványhús, hal van az étrendemben. Grammra kiszámolva.


Nem értem! Eddig 2,5 - 3 kiló ment le. Ugyanolyan zsírosnak látom a hasamat, lábamat, karomat stb. Kezdek bepánikolni, hogy ilyen maradok bármit teszek!


Mit ronthatok el?


2020. júl. 10. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rontottál el semmit, nagyon jó ütemben fogysz. Semmi okod aggódni, sőt inkább az edzésből vissza kellene venni, mert az izmoknak is regenerálódnia kell. Hány kg felesleged van?
2020. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alsó hangon 20 kiló :)
2020. júl. 10. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor végképp nincs okod türelmetlennek lenni, nyilván nem fogod látni 3 kg-val a változást, 10-nél már szembetűnő lesz.
2020. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel mindennap látod magad, nagy valószínűséggel nem fogod észrevenni a változást, max. előtte-utána fotón és ruhákon.


Fogyás lassú folyamat, ne várd, hogy hirtelen bomba alakkal ébredsz, akkor nem fogsz csalódni.

2020. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem semmi baj a fogyásoddal, nagyon jól haladsz! Csak így tovább! :) Én május közepén kezdtem, és már kicsit máshogy illeszkednek a ruháim. Ne add fel, adj időt a szervezetednek és meghálálja! Nem 1, nem 2 hét, hanem mondjuk 1-2 hónap múlva :) Sok sikert!
2020. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!