Hiszen ahogy mondják JÓL érzed magad a bőrödben. Persze tudom, hogy ezermillió más tényezőtől is függ a boldogságunk(párkapcsolat, szetetteink egészsége stb), de a fogyás is ezen tényezők közé tartozna?
Elfogadni magad még nem segít a diabetes ellen. Persze később fél lábbal, félvakon is elfogadhatod magad, de szerintem jobb tenni ellene.
Illetve sokszor ütik el a kövérek a súlyukra tett megjegyzéseket valami poénnal (vagy csinálnak maguk viccet belőle), ami elsőre tényleg az önelfogadás felé mutat, de valójában ez csak egy önvédelmi mechanizmus.
Senki nem szeret kövér lenni. A 100 kiló alatt nem férfi az ember, meg a nagy kufferba jó pakolni típusú szövegek csak önfelmentések.
2020. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
2/7 anonim válasza:
Valakinek az éves a boldogság, valakinek az ízek, valakinek a fogyás.
Mindenesetre mozgás során olyan hormonok szabadulnak fel, ami boldogságot okoz.
2020. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
3/7 anonim válasza:
Nekem boldogság az evés és öröm a mozgás is. Általában az evésnek jobban örülök, ezért a fogyás csak ritka örömforrás! :)
2020. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
4/7 anonim válasza:
Szomszédom szana széjjel van gyúrva. Úgy néz ki, hogy a lányok zárt ajtó mögül is felizgulnak rá!
Neki kedvenc tevékenysége az éves.
Azért, hogy ezt megtehesse keményen edzeni jár egy 2x15km-et fut naponta.
2020. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
5/7 anonim válasza:
Engem közvetve segít hozzá a boldogsághoz. Ha fogyok, elégedettebb vagyok a tükörképemmel, magammal, nő az önbizalmam, boldogabb vagyok a mindennapokban.
2020. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
6/7 anonim válasza:
Pont nemrég olvastam valamelyik statisztikás könyvben, hogy egy tréningen résztvevőket néztek. Aki a tréningen nem fogyott az boldogtalanabb volt alatta, viszont utána öt évvel érdekes módon ők lettek boldogabbak, míg akik fogytak, azok - önbevallásos alapon - boldogtalanabbak voltak, mint a fogyókúra előtt, függetlenül attól, hogy tovább fogytak vagy visszahízták a súlyukat. Skálán kellett jelölgetni, hogy mennyire igaz rá valami és a korábbi-későbbi eredményeket és változásokat vetették össze.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!