Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni futni....

Szeretnék elkezdeni futni. Heti öt alkalom mennyi idő után hozna eredményt?

Figyelt kérdés
Nem baj, ha reggel futok?
2010. júl. 28. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Izomlázad már másnapra lesz. :)

Igen, reggel is jó futni, de szerintem egyelőre csak minden másnap fuss, ne terheld túl magad. Szerintem pár hét után már látszódni fog így is.

2010. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oké, rendben, előtte-utána nyújtsam le?

És mennyit fussak? Eleinte úgy gondoltam, egy perc futás, fél perc séta, egy perc futás, fél perc séta, két perc futás, fél perc séta, három perc futás, fél perc séta, négy perc futás.. és így tovább mondjuk első alkalommal addig amíg, le nem futok egy huzamban, jó tempóban hét-nyolc percet. aztán fokozatosan emelem.

2010. júl. 28. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg ezt a linket, egy gyk-s kolléga szokta rendszerint linkelni, teljesen korrekt edzésterv. Lassan-fokozatosan kezdj, nem éri meg, hogy lesérülj, vagy kedvedet veszítsd, úgyhogy okosan! :)

2010. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, olvasgatom, és amint lehet kezdem is.:)
2010. júl. 28. 11:39
 5/5 anonim ***** válasza:
szia.én is most kezdtem a futást.ha gondolod online majd meg oszthatjuk egymással a dolgokat.én eddig 2 szer voltam futni minden második napon megyek a többi napokon taposo gépezek stb... én is reggel futok fél 7 kor kb: 2-3 km futottam eddig 2 perc futás 1 perc séta, majd mindig emelni szeretném a következö: 3 perc futás 2perc séta v, 1 perc séta még meg láttom, fél orát szoktam futni.szerintem ne heti 5 be csináld mert nagyon fárasztó én aznap mindig álmosvagyok a korán kellés miatt, de te tudod kitartást :) remélem le tudok majd futni 5km egyhuzamba, az elsö futási napom borzalmas volt félperc után kifulladtam de már a mássodiknál láttam hogy fejlödtem :)
2010. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!