Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kéne egy kis segítség. Futás...

Kéne egy kis segítség. Futás helyett mit mozogjak? FONTOS (legalábbis nekem az lenne)

Figyelt kérdés
17éves 152cm és 54-55kg... nyáron feljött vagy 3-4kg:S!!! 7-es koromba 60kg voltam... szal pár kg-tól már megszabadultam... igaz akkor biciklizés, de nem szobabiciklin, hanem hanyatt fekve, de mostanság fáj a térdem... futni nem tudok, mert terheléses asztmás vagyok vagy mi?! (Futok 200m-t és alig kapok levegőt:S) Most le szeretnék kb46kg-ra fogyni kb 5hónap alatt :P. R.Réka Add Önmagad 1-2-3, Napi 20perc és Capuéra 1-2-3 DVD jó lesz ha ezeket csinálom... nem akarom hogy hamar hozzászokjak... mert akkor nagyon uncsi lenne?! A másik... kicsik a melleim... de ha mellizmozok akkor is nagyon sokat fognak fogyni??? Légyszi segítsetek köszíííí:)
2008. nov. 17. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:

hastánc (bar attol nem lesznek nagyobbak a melleid)

séta (nem futás)

úszás

2008. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úszni szoktam, mert az nem olyan megterhelő, meg engem nagyon kikapcsol.

Petranova

2008. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az úszás sem fog menni... vidéken lakom és mire Peströl hazaérek :S, meg eleve szinte csak itthon eszek, reggelore mikor mit, suliban 2alma +0,5l víz, de lehet hogy megfogom ezt növelni mármint a víz mennyiségét!!! 3-4 óra fele érek haza akkor halat vagy valami nem túl nehéz kaját eszem. A hastáncot kipróbálom... de majd csak jövőhéten mert most beteg vagyok :S így nem megy a torna, megfázva kicsit necces lenne :P. Meg eleve suli mellett jobban tudok fogyni... akkor lekötöm magam és nem is vagyok éhes, de ilyenkor... :S. Köszi az eddigi válaszokat! ßrigu$
2008. nov. 20. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:

most én is a hanyattfekve biciklizést csinálom pár napja azt szeretném tudni te hogyan csináltad? napi hány perc és mennyit fogytál vele mennyi idő alatt? bocs h itt kérdeztem meg de fontos lenn

nagyon köszi

2008. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom asszem 1hónapig csináltam, de nem vagyok benne 100%-ig biztos, mivel már 1éve volt!!! Azt tudom, hogy napi 1órát és néha utánna tornáztam!!! Kb 2-3kg ment le és nem ettem sokkal kevesebbet!!! Én mai napig nem értem, hogy, hogy értem el... azóta is próbálok valamit kezdeni magammal, de 2hét után feladom... bezzeg akkor!!! Én szorítok neked... Sok Sikert :)
2008. nov. 28. 08:13
 6/6 anonim ***** válasza:
köszönöm
2008. nov. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!