Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki, hogyan és miért találta...

Ki, hogyan és miért találta ki azt a baromságot, hogy felnőttek bébiételt egyenek fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

Van fogunk, tudunk rágni, felnőttek miért nem eszik meg a gyümölcsöt/zöldséget (netán húst) egészben? Nyilván nem véletlen, hogy "bébi"étel a neve, nem pedig diétás menü. Ennyi pénzért meg lehet enni akár egy kiló almát, sokkal többre mennének vele.


Mi lesz a következő? Fehérjenapon anyatej?


2010. júl. 14. 12:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%

"Minden olyan tápanyag, ásványi anyag megvan benne, amire az embernek szüksége van."


Csecsemőkorban. Vagyis felnőttnek ez nem étel, de még nem is ételhelyettesítő, vagy gyorskaja.

2010. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én akkor szerettem meg, amikor megszületett az öcsém, és megkóstoltam az övét. :D Nemtudom, fogyókúrában milyen, meg miért eszik mások, de szerintem finom.
2010. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!