Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki, hogyan és miért találta...

Ki, hogyan és miért találta ki azt a baromságot, hogy felnőttek bébiételt egyenek fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

Van fogunk, tudunk rágni, felnőttek miért nem eszik meg a gyümölcsöt/zöldséget (netán húst) egészben? Nyilván nem véletlen, hogy "bébi"étel a neve, nem pedig diétás menü. Ennyi pénzért meg lehet enni akár egy kiló almát, sokkal többre mennének vele.


Mi lesz a következő? Fehérjenapon anyatej?


2010. júl. 14. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez tényleg baromság.De ezt az anorexiások találták ki...mert ugye a bébiételbe kevés a kalória viszonylag,de laktat.

És mondjuk egy nap elmegy egy gyümivel,meg egy bébiétellel.Aztán vmi idiótának megtetszett az ötlet...és woálá így lesz egy egészséges emberből beteg...lassan....de biztosan ;)

2010. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, de elég nagy butaság. Mindig van valami ilyen újdonság, de még csak nem is ez a legszomorúbb, hanem az, hogy milyen sokan "alkalmazzák" is.
2010. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az egyetlen pozitivuma, hogy a bébiétel kis adag, igy annyi értelme van, hogy ha valaki egy vagy két üveggel eszik egy étkezésre, akkor nem tömi meg magát - amit a legtöbb fogyókúrázó egyébként nem birna ki, mármint hogy csak kis adagokat enni egyszerre.

De egyébként meg a darabos étel - ha rendesen megrágja az ember - sokkal jobban laktat, utána hosszabb idö, mire ujra megéhezik.

2010. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én itt olvastam egyszer. Illetve már régebben láttam egy fogyókúrás műsorban. Szerintem nem lehet rossz. Ha valaki rövid időn belül akar fogyni sokat, akkor úgyis éheztetné magát. Ha meg már minimálisan eszik, akkor jó ha bébi ételt, mert ez végül is gyümölcs, nem is kis adag, még sincs benne sok kalória. Persze nem támogatom az ilyen diétákat, de ha valaki tönkre akarja tenni magát, akkor inkább már ezzel.
2010. júl. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
könnyen el lehet készíteni, kis adagokban van, ált. finom, viszonylag egészséges
2010. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem bőven elég volt a bébiételből, amikor kiszedték 2 bölcsességfogam és utána 1 hétig nem tudtam rágni. Szerintem is csak az anorexiások eszik, mert ezt talán meg tudja tartani a gyenge elkorcsosult gyomruk, míg a normális kajákat úgyis csak kihányják. Egyetértek, baromság.
2010. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem tudom, ki találta ki, vagy egyáltalán honnan vették ezt, de hogy jó nagy baromság, az biztos. ráadásul egyre többször látom itt is, hogy egyesek azt eszik...

eszembe nem jutna bébi ételt enni, pedig fogyókúrázom. főleg nem ilyenkor, mikor tele van minden gyümölccsel.


a következő lépés tényleg majd az lesz, hogy anyatejet fognak itt inni egyesek...

2010. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én eszek bébiételt a üveges univerekből a gyümölcs püréket. A kb olyan mint egy alma főzelék és azt is sokan esznek de ezt nem kell főznöm csak bedobom a táskámba és mikor éhes vagyok megeszem De én nem fogyozok mondjuk csak szeretemaki pedig ezt választja jol jár könnyen betartható fogyokura van benne vitamin rost és egészséges. Ha húsosat választ még fehérje is és nagyon finomak.
2010. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha felnőtt emberek csak pépes ételt esznek akkor előbb utóbb tönrevágják a bélrendszerüket is.. meg a monton diétáknak amúgy sincs értelme.. gondolom senki nem fog egész életében bébiételt enni, ha meg elkezd rendesen enni akkor meg visszahízik mindent..ha valaki jojózni akar akkor ez egy jó módja.
2010. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A bébiétel egy speciális élelmszer. Feltétlen bizalmat ébreszt, Minden olyan tápanyag, ásványi anyag megvan benne, amire az embernek szüksége van. Talán ezért.
2010. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!